PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686196}

Cargo

7,1 4 597
ocen
7,1 10 1 4597
7,0 4
oceny krytyków
Cargo
powrót do forum filmu Cargo

Zainfekowany gościu idzie sobie ze swoim dzieckiem i w końcu pada na ziemie.Odnajdują go jacyś ludzie i jedna z nich(dziewczyna) bierze te dziecko:P

daje 5/0 za plakat i za wygląd tej laski zombie;)

ocenił(a) film na 8
Aune69

a ja sie nie zgadzam film jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem nie zdradzajac go 8/10 za pomysl i wykonanie

ocenił(a) film na 8
parker

Tak, nie zauważyłeś zawiązanych dłoni? Nie zauważyłeś faktu, że mężczyzna pomimo bólu trwał nadal w wędrówce, by ocalić ukochane dziecko? Czy to naprawdę nic godnego uwagi? Żyjemy w świecie, gdzie człowiek przestaje rozumieć sensu słowa 'poświęcenie'.
Jak dla mnie, coś cudownego.

belikecass

czego spodziewać sie po kimś kto wystawia 10 na lewo i na prawo dla takich arcydzieł jak Oszukać przeznaczenie czy I spit on your grave...;)

carnivore1

To że tak oceniłam,to moja sprawa,mam do tego prawo....Wielkie mi poświęcenie...film mnie w ogóle nie wzrusza,bo po prost nie lubię dzieci;/

Aune69

Czy to tak ciężko zrozumieć?

ocenił(a) film na 7
Aune69

To bardzo łatwo zrozumieć-jesteś ignorantem który nie dostrzega w filmie spraw technicznych a w życiu,nic innego poza swoim tyłkiem.

Berith7777

łatwo oceniać człowieka zupełnie go nie znając ;/

ocenił(a) film na 7
Aune69

Ciebie szczególnie.

Aune69

Też kiedyś nie przepadałem za dziećmi, ale przełamałem się i jest mi z tym dobrze.

ocenił(a) film na 9
belikecass

zgadzam się ;)

ocenił(a) film na 8
Aune69

Bo ten film nie ma straszyć -.-

Crazy_3

ale horror nie musi być straszny z hektolitrami krwi,flakami itp.Mnie po protu film nie wzruszył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones