Wiecie co , ja wiem ze Hil tu była mała (jestem jej fanką ), ale zeby tak zagrac ? No sorry ale dla mnie Hilary była tu starsznie sztuczna. Ogladalam w wersji z napisami i wersji z dubbingiem ( dubbing do dupy ).
To jeden z najgłupszych filmów jakie oglądałam! Fabuła beznadziejna. Irytujące postacie (zwłaszcza wendy blle....). I oczywiście "super" polski dubbing! Ten śmiech wendy to po prostu mnie tak irytował że szok! Nie polecam! 1/10
Film dobry dla dużych i małych to zależy oczywiście od poczucia humoru.. Hilary Duff szczerbata i milutka ..słodki dzieciak :D można się rozerwać i pośmiać polecam jak ktoś ma za dużo czasu napewno nie będzie zły ze go na ten film stracił :P pzdr:*