PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 433
oceny
7,5 10 1 586433
6,9 42
oceny krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Chuck wytrwał na bezludnej wyspie zdeterminowany powrotem do ukochanej (swoją drogą uważam Helen Hunt za jedną z najbrzydszych aktorek) oraz dzięki "piłce" uosabiającej jego najlepszego przyjaciela dra Wilsona. Co on sobie jednak myślał, że będzie na niego czekała cztery lata? że nie założy rodziny? Wyszło inaczej. Pozostało mu kochać wspomnienie o Kelly przed katastrofą. Co się stało z małym pudełeczkiem, który miała otworzyć na sylwestra?Film był ok, nie nudny, dosyć ciekawy ale zabrakło trochę więcej scen napięcia, np. atak węża, czy jakiegoś dzikiego zwierzęcia. Hanks podobał mi się w tej roli, chociaż uwielbiam z nim "Filadelfię". Oceniam 7/10.

ocenił(a) film na 10
adenirka

Bredzisz...film jest wybitny.Pokazuje do jak silnej determinacji zdolny jest czlowiek.Nie chce mi sie wyjasniac i dyskutowac nad twoim komentarzem, poniewaz do tego filmu trzeba dorosnac. Bardzo wiele jest ludzi, ktorzy z pewnoscia osobiscie poradzili by sobie lepiej na bezludnej wyspie, badz chociaz scenariusz napisany przez nich bylby o wiele ciekawszy.Ja uwazam,ze film ma wielki sens i nic w jego tresci nie jest az tak zagadkowe,zeby nad tym dyskutowac. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy jeszcze nie potrafia zrozumiec zakonczenia filmu ;)

dziq2323

Zgadzam się z tobą w stu procentach. Myślę, że dostałabym zabójczego ataku śmiechu, gdyby Chuck miał się bawić z wężami.
A co do Kelly, to spójrzmy prawdzie w oczy. Długo za nim nie płakała, skoro zaledwie po czterech latach miała męża i już kilkuletnią córeczkę. Nie dziwię się, że Chuck wciąż miał nadzieję, skoro to nią żył na tej wyspie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones