PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 257
ocen
7,5 10 1 586257
6,9 41
ocen krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Kelly Frears

ocenił(a) film na 7

Nie ogarniam, 4 lata wystarczyły by się puścić po śmierci ukochanego? Żal!

ocenił(a) film na 5
xlandia1

Biorąc pod uwagę, że mieli dziecko no nawet przesadzając in minus roczne (już siedziało samodzielnie), a przecież nie strzela się gola w miesiąc po pierwszej randce, to wyglądałoby że żałoba po narzeczonym trwała no rok, 1,5 roku, facet zakręcił się przy niej pocieszył dał ukojenie a ona szybciutko przelała uczucia na niego żeby wyprzeć traumatyczne przeżycie - to nie to samo co puszczenie się, kobiety są przewrotne, przekonasz się jeszcze w życiu.

ocenił(a) film na 10
xlandia1

Dokładnie! Szybko się pocieszyła!
A potem mówi: "Cały czas czułam, że żyjesz. Jesteś miłością mojego życia!". Tiaaaa

ocenił(a) film na 10
xlandia1

Piszę jeszcze raz, bo z telefonu nie wszedł mi cały tekst:
A więc z tej wielkiej miłości do Chucka i z tej wiary w to, że on żyje to wyszła za innego i założyła z nim rodzinę???
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że się z kimś zaczęła spotykać czy nawet poszła z kimś do łóżka. No ok... była załamana. Potrzebowała czułości i/lub chciała odreagować to wszystko. Ale, żeby zaraz brać ślub? Moim zdaniem nie zrobiłaby tego osoba, która szczerze kogoś kochała.

xlandia1

Typowa kobieta, ni więcej, ni mniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones