PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537420}
5,4 2 922
oceny
5,4 10 1 2922
Cedar Rapids
powrót do forum filmu Cedar Rapids

Gość rozwala system - jak wszedł do basenu z pokrywką od śmietnika :D - dzięki niemu ten film jest coś wart bo główny bohater i reszta taka sobie. Do tego film raz megakomedia raz dramat psychiczny.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

To prawda, ale scena z "R2-D2" rozwala :D Gość jest świetny :D

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Co to jest "Dramat psychiczny"?

MisterGonzo

Taki typ filmów.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

A nie "psychologiczny"?

MisterGonzo

Psychologiczny to o problemach psychologicznych - psychiczny to już wyższa półka.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Nie.

Jordan66

Nie istnieje coś takiego jak dramat psychiczny, idioto. Czemu starasz się dyskutować skoro nie masz racji? Może zanim zrobisz z siebie kompletnego debila poczytaj coś o tym. Przez ludzi takich jak Ty tracę wiarę w nasz kraj.

Kooper

Ty jesteś najlepszym przykładem takiego dramatu ośle. Zero dystansu i humoru - co za palant.
Mogę nazywać filmy jak chce i gówno ci do tego. Odwal się też od mojego kraju bo ty nie zasługujesz nawet na mieszkanie w chlewie ze świniami. Żegnam szanownego ciecia, następnym razem nie zaczynaj ze mną gadki cieciu. Rozumiesz cieciu ?

Jordan66

Nie, nie rozumiem, bo Twoimi idiotycznymi obelgami nic mi nie wytłumaczyłeś. Nie mam nic do nazywania gatunków po swojemu, o ile nie wbijasz komuś innemu że takie coś istnieje.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Podaj mi proszę przykład filmu, który jest przedstawicielem tego gatunku, to może uwierzę w jego istnienie.

ocenił(a) film na 6
MisterGonzo

Może i nie istnieje jako gatunek ale można tak mówić. To kwestia umiejętności doboru słów i opanowania języka dla wyrażenia treści. To dopuszczalny chwyt. Istnieją ponadto thrillery psychologiczne. Czemu nie mogłyby istnieć dramaty z rozbudowaną sferą psychologiczną?

ocenił(a) film na 6
Lucas207

Kurde, jemu chodziło o psychiczny... wymiękam.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Zagrał bardzo fajnie. To wielki plus tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones