PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34325}

Cel wyższy

Purpose
6,0 145
ocen
6,0 10 1 145
Cel wyższy
powrót do forum filmu Cel wyższy

Temat oklepany do bólu (studenciaki przyjemniaczki, dragi, sex i kasa lub jej brak), tym razem w oparach informatycznych (Elias, znów ta biblijność, jako ten Jobs). Gadki szmatki, aktorstwo w zaniku - poziom gimnazjalny.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Czego oczekujesz od filmu, aby był dobry musi mieć co takiego (ciekawy jestem).

Bo widzisz są rożne, bardzo rożne kryteria (dla mnie był dobry)

ocenił(a) film na 3
zjonizowany

No i bardzo dobrze, że są różne gusty, natomiast kryteria są dość sztywne, ale tego nie musisz wiedzieć.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Racja nie muszę wiedzieć (minął ponad rok więc może i nie pamiętasz dobrze filmu).
Mi bardzo się przydał, bo to rodzaj życiowego poradnika.
Przykład chyba najczęstszych problemów przedsiębiorcy..
zatracenia idei dla zysków, czyli sprzeniewierzenie wyższych celów niższym..
na czym traci uczucie, relacje (cóż po pieniądzach gdy miłości się nie ma,
bo goniąc za nimi, dobrało się do zespołu ludzi bez skrupułów, którzy te miłość zniszczyli, a biznes uprzykrzyli i ostatecznie sprzedali dla pieniędzy).

To jest opowieść o naiwności, niepewności i żądzy oraz negatywnych ludziach, fałszywych przyjaźniach dla zysku (które kończą się wykiwaniem gdy w grę wchodzą duże pieniądze).

To wielka przestroga, dla tego kto zajmuje się tematem
(bo przeciętny człowiek, nie wykazując inicjatywy, ma mało okazji do tego typu decyzji jak grać i z kim).

ocenił(a) film na 3
zjonizowany

Rozumiem, dlaczego Ci się ten film spodobał, ale z tych samych powodów mnie ten film się nie podoba. Być może masz rację punktując, o czym jest ten film, mnie jednak nie przekonał on realizacyjnie. Jestem dość otwarty i to na każdy temat, sądzę jednak że tu spłycono ową "grę z własnym życiem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones