PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=23}
6,9 12 173
oceny
6,9 10 1 12173
6,8 16
ocen krytyków
Celebrity
powrót do forum filmu Celebrity

Właśnie odkryłam, że w Celebrity gra Ian Somerhalden. Oglądałam ten film nie dalej jak tydzień temu, ale nie potrafię sobie przypomnieć postaci o imieniu(?) Extra. Może mnie ktoś oświecić?

ocenił(a) film na 6
Williama

Ja właśnie jestem po oglądnięciu tego filmu i ogarnęła mnie irytacja, ponieważ nie zauważyłam gdzie jest postać Somerhalder'a

Williama

po pierwsze musimy zdać sobie sprawę, że miał wtedy 20 lat- więc szukamy kogoś troche młodszego od Boona z Lostów
Po drugie przejżałam 2 razy liste płac na końcu i nigdzie nazwisko Iana nie widnieje, a tam nawet te wszystkie supermodelki są wpisane- wniosek to chyba pomyłka:P

ocenił(a) film na 9
Biedroneczka_4

Też przejrzałem listę płac nazwisko po nazwisku. Masz rację, Somerhaldera tam nie ma.

Williama

Nie jestem pewna, ale Ian pojawia się w scenie kiedy Lee Simon tańczy z Supermodelką. Ona kicha, gadają o leku. Cofają się, a na pierwszym planie przechodzi chłopak z piwem w jednym ręku i z nim idzie dziewczyna (azjatka).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones