Odtwórz Zwiastun nr 1 2:04
Film

Precious Cargo

2016 1 godz. 30 min.
4,8 2 312
ocen
4,8 10 2312
796
chce zobaczyć
{"id":"750289","linkUrl":"/film/Cenny+%C5%82adunek-2016-750289","alt":"Cenny ładunek","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/02/89/750289/7731402.2.jpg"}
Po nieudanym skoku bezwzględny szef mafii ściga uwodzicielską złodziejkę, która go zawiodła. By odzyskać jego zaufanie, kobieta postanawia ukraść dla niego drogocenne klejnoty. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Cenny ładunek
Cenny ładunek (2016) Zwiastun nr 1 2:04
Cenny ładunek | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Karen ([person=3284]Claire Forlani[/person]) po nieudanym skoku i oszukaniu swojego szefa Eddiego ([person=117]Bruce Willis[/person]) musi zniknąć z kraju. Zdesperowana kobieta, mająca na głowie siepaczy Eddiego, prosi o pomoc swojego byłego chłopaka Jacka ([person=68426]Mark-Paul Gosselaar[/person]) w dokonaniu skoku na opancerzoną ciężarówkę z diamentami. Za pieniądze zdobyte w napadzie planuję się ukryć. Jack i członkowie jego ekipy: Logan ([person=2285880]Jenna B. Kelly[/person]), Andrew ([person=106254]Nick Loeb[/person]) oraz Nicholas ([person=426725]John Brotherton[/person]) zgadzają się na pomoc, nie wiedzą jednak, iż Karen nie jest z nimi do końca szczera.

Karen (Claire Forlani) po nieudanym skoku i oszukaniu swojego szefa Eddiego (Bruce Willis) musi zniknąć z kraju. Zdesperowana kobieta, mająca na głowie siepaczy Eddiego, prosi o pomoc swojego byłego chłopaka Jacka (Mark-Paul Gosselaar) w dokonaniu skoku na opancerzoną ciężarówkę z diamentami. Za pieniądze zdobyte w napadzie planujęKaren (Claire Forlani) po nieudanym skoku i oszukaniu swojego szefa Eddiego (Bruce Willis) musi zniknąć z kraju. Zdesperowana kobieta, mająca na głowie siepaczy Eddiego, prosi o pomoc swojego byłego chłopaka Jacka (Mark-Paul Gosselaar) w dokonaniu skoku na opancerzoną ciężarówkę z diamentami. Za pieniądze zdobyte w napadzie planuję się ukryć. Jack i członkowie jego ekipy: Logan (Jenna B. Kelly), Andrew (Nick Loeb) oraz Nicholas (John Brotherton) zgadzają się na pomoc, nie wiedzą jednak, iż Karen nie jest z nimi do końca szczera.

studio
Herrick Entertainment / Mann Made Films
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Precious Cargo
inne tytuły
Cenny ładunek Polska
Le convoi Kanada
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Gulfport (Missisipi, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jednym słowem - B E Z N A D Z I E J N Y !!!!!!!!

  cameronpoe

  Tyle błędów i głupoty jest w tym filmie, że aż rzygać się chce !!!! Szkoda mi Bruce'a Willisa, że zaczyna grywać w takich gniotach i podąża ścieżką Nicolasa Cage'a prosto na samo DNO !!!!!!!!!

 • Szkoda, że Bruce już tylko odcina kupony od swojej popularności...

  arthy

  ...No chyba, że już mu nic lepszego nie chcą zaproponować :|

 • POLSKI TYTUŁ

  kielon12

  cenny ładunek

  3
  • ten film to kupa ocena 4,6 jest ewidetnie za wysoka

   drgfdg ocenił(a) film na 1

   brak treści

   6
   • Precious Cargo

    ebmr ocenił(a) film na 6

    polski tytuł filmu Cenny Ładunek bez żadnej rewelacji ale da się obejrzeć nie dawno leciał w Polsacie 5/10