Film

Precious Cargo

2016 1 godz. 30 min.
4,8 2 186
ocen społeczności
4,8 10 1 2186
764
chce zobaczyć
Po nieudanym skoku bezwzględny szef mafii ściga uwodzicielską złodziejkę, która go zawiodła. By odzyskać jego zaufanie, kobieta postanawia ukraść dla niego drogocenne klejnoty.
Cenny ładunek
Zwiastun nr 1
Cenny ładunek - Zwiastun Nr 1 Cenny ładunek - Zwiastun Nr 1

Karen (Claire Forlani) po nieudanym skoku i oszukaniu swojego szefa Eddiego (Bruce Willis) musi zniknąć z kraju. Zdesperowana kobieta, mająca na głowie siepaczy Eddiego, prosi o pomoc swojego byłego chłopaka Jacka (Mark-Paul Gosselaar) w dokonaniu skoku na opancerzoną ciężarówkę z diamentami. Za pieniądze zdobyte w napadzie planujęKaren (Claire Forlani) po nieudanym skoku i oszukaniu swojego szefa Eddiego (Bruce Willis) musi zniknąć z kraju. Zdesperowana kobieta, mająca na głowie siepaczy Eddiego, prosi o pomoc swojego byłego chłopaka Jacka (Mark-Paul Gosselaar) w dokonaniu skoku na opancerzoną ciężarówkę z diamentami. Za pieniądze zdobyte w napadzie planuję się ukryć. Jack i członkowie jego ekipy: Logan (Jenna B. Kelly), Andrew (Nick Loeb) oraz Nicholas (John Brotherton) zgadzają się na pomoc, nie wiedzą jednak, iż Karen nie jest z nimi do końca szczera.

studio
Herrick Entertainment / Mann Made Films
inne tytuły
Le convoi Kanada
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Gulfport (Missisipi, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jednym słowem - B E Z N A D Z I E J N Y !!!!!!!!

  cameronpoe

  Tyle błędów i głupoty jest w tym filmie, że aż rzygać się chce !!!! Szkoda mi Bruce'a Willisa, że zaczyna grywać w takich gniotach i podąża ścieżką Nicolasa Cage'a prosto na samo DNO !!!!!!!!!

 • Szkoda, że Bruce już tylko odcina kupony od swojej popularności...

  arthy

  ...No chyba, że już mu nic lepszego nie chcą zaproponować :|

 • POLSKI TYTUŁ

  kielon12

  cenny ładunek

  3
  • ten film to kupa ocena 4,6 jest ewidetnie za wysoka

   drgfdg ocenił(a) film na

   brak treści

   4
   • totalna porazka

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.