PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525705}

Chłopak mojej dziewczyny

My Girlfriend's Boyfriend
5,8 3 589
ocen
5,8 10 1 3589
Chłopak mojej dziewczyny
powrót do forum filmu Chłopak mojej dziewczyny

Czasem nazekamy na zmarnowane 2 minuty na filmiku z youtube
ja zmarnowalem tutaj 80 minut nic i nikt juz tego nie zmieni, ale przstrzegam wszystkich...
nie ogladajcie tego...

Wrazenia jak po obejrzeniu reklamy Vanisha, dialogi na poziomie seriali z disney xd ..

a do tego glowna "aktorka" z tepym wyraze, twarzy... mam pytanie , dlaczego on chodzi jakby
jej wsadzili kij w dupe ?? od 20 minuty trzymaja ja za rece czy w sklepie czy po domu byle
sie nie bujala jak pingwin...

1/10 bo nie da sie mniej...

ocenił(a) film na 9
whiskas

Dobrze, że Cię nie posłuchałem. Dla mnie film świetny, z zakończeniem takim, że chyba nawet w Szóstym Zmyśle i Remember Me łatwiej domyślić się końcówki niż tutaj. Szacun dla scenarzysty.

I nie napinaj się tak. Skoro dla Ciebie arcydziełami są takie filmy jak Harry Potter i X-Man, to nie marudź na temat gatunku, który Ci nie leży. Jeśli film nie zainteresuje Cię w ciągu 15 minut, to wyłączaj i kasuj. Proste. Po kiego grzyba się męczysz?
Każdy i tak ocenia po swojemu, a nie wg jednostkowych wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
venez

A kogo tu słuchać? Dla mnie też dobry. A co właśnie w tym zakończeniu jest takiego nadzwyczajnego? Byłaby głupia, gdyby nie wybrała Christophera.

ocenił(a) film na 9
uwieziona

Hehe, na pewno zrozumiałaś zakończenie? Przecież Jesse nie znała Troya, więc jak miałaby go wybrać? :)

ocenił(a) film na 8
venez

Dziewczyna spotykała się z 2 facetami: Troyem Parkerem granym przez Michaela Landesa i Ethanem Reedem granym przez Christophera Gorhama czy się mylę? Na końcu wybrała jednego z Nich, nie wiem co w tym jest do rozumienia.

ocenił(a) film na 9
uwieziona

Aha, czyli jednak nie skumałaś. :)
Ok, spróbujmy tak - włącz jeszcze raz końcówkę filmu, jak Ethan pokazuje Jesse maszynopis. Zwróć uwagę na tytuł jego książki.

ocenił(a) film na 8
venez

Ok, widocznie za mało się skupiłam zakładając coś, co najwyraźniej nie jest prawdą. Dzięki za zwrócenie uwagi, nie omieszkam sprawdzić.

ocenił(a) film na 8
venez

No tak, tak to jest jak się czegoś dokładnie nie ogląda i nie pamięta/nie przywiązuje dużej wagi do imion...dopiero jak mi zwróciłeś uwagę, to popatrzyłam na obsadę i dopiero kiedy jeszcze raz uważnie zobaczyłam zakończenie dodałam 2 do 2...dzięki w każdym razie. Normalnie aż mi głupio. Teraz rozumiem te zachwyty nad zakończeniem, rzeczywiście dobre i nowatorskie, stawiające film w innym świetle.

ocenił(a) film na 9
uwieziona

Cieszę się, że mogłem pomóc.
Właśnie za taki pomysł dałem filmowi 8, bo bez tego byłby słabiutki. Każdy się zastanawia, o co chodzi, dlaczego ta dziewczyna jest tak bezczelna i flirtuje z dwoma naraz.
Naprawdę trudno wpaść na takie rozwiązanie :)

ocenił(a) film na 9
venez

powiem szczerze, że jak oglądałem to też mnie dziwiło dlaczego ona tak przeciąga tą sprawę zadając się z dwoma facetami... całuje się, w końcu obu (obydwóm ? obydwojem ?P) mówi że ich kocha (i te romantyczne texty o lataniu ;) - więc wydaje mi się na początku, że naprawdę nie potrafi wybrać, że rozwinęło się w niej uczucie do dwóch facetów, w końcu każdy jest super na swój sposób, i jest w pewnym sensie perfidna ciągnąc to dalej. Albo jest jeszcze inna opcja, i wydaje mi się że jeśli by coś takiego zrobili to byłby SUPER film... że to są dwie jakby rzeczywistości równoległe (coś ja w Mr. Nobody), ale nie wydawało mi się do końca to realne:
po pierwsze bo niska ocena na FW, więc raczej jest to zwykła komedyjka romantyczna w jakimś zakończenie, że wybierze jednego lub drugiego,
po drugie ...hm no i zapomniałem :P ...

(jak sobie przypomnę na pewno dopiszę)

Ale racja, takiego zakończenie naprawdę się nie spodziewałem ! Super, wręcz rewelacja... film prowadzony w takiej romantycznej pokręconej konwencji a tu takie zakończenie ! Jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 8
venez

Dokładnie.. cały czas myślałam jak ona może być tak okropna i robic z nich 2 idiotów . A Tu takie miłe zaskoczenie :)

użytkownik usunięty
whiskas

whiskas - wyjąłeś mi to z ust :) Oglądałem wiele komedii romantycznych, bo lubię takie filmy, ale ta to jest zupełnie nieporozumienie. Gra aktorów fatalna, ciężko doszukać się jakiś zabawnych elementów. Szkoda czasu!

użytkownik usunięty

oglądaj bolka i lolka jak tego filmu nie rozumiesz - dziwne że go najwyżej oceniasz w swoim profilu - jesteś błaznem :d

użytkownik usunięty
whiskas

miło się oglądało - ciekawe zakończenie - daje 8/10

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie zgadzam sie z wami.. zakończenie majstersztyk.... Uwielbiam takie przewroty ale z tego co obserwuje nie dla wszystkich niestety jest to zrozumiałe.... Niektórzy po prostu nie skupiają sie na filmie przez co złe odbierają końcówkę a pózniej piszą brednie uparcie trzymając sie swojego przekonania ze maja racje i cieszą sie z tego jacy są genialni.... :o/ żal mi takich ludzi... tak na marginesie podziwiam użytkownika "uwieziona" za otwarty umysł.... :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones