PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570549}
6,1 867
ocen
6,1 10 1 867

Chłopiec z czerwonym wózkiem
powrót do forum filmu Chłopiec z czerwonym wózkiem

Każdy cent wydany na ten film byłby lepiej wydany, gdyby trafił do kieszeni bezdomnych. O których, rzekomo jest ten film. Tak naprawdę o Amerykaninach, którzy są DOBRZY już w wieku 8 lat. Patos i nuda. Ledwie wytrzymałam do końca.
Film bardzo niewiarygodny, źle zagrany a "akcja" rwie się już od początku. Szkoda każdej minuty spędzonej przed telewizorem.

ocenił(a) film na 5
jasminum72

10/10! Chłopak przedstawiony jest jako młody-stary, naprawiacz świata. Potwornie nadęty patos. Z rzeczy szokujących dowiedziałem się, że w USA nie istnieją jakiekolwiek więzi rodzinne, sąsiedzkie, koleżeńskie. Film, ani to całe chodzenie chłopaka, pewnie ani jednemu bezdomnemu żadnego pożytku nie przyniósł, ale parę osób nieźle przy tym zarobiło, a chłopiec z rodziną czuje się spełniony. Zawsze szokują mnie takie bezsensowne inicjatywy. Zamiast konkretnej pracy, wysiłku w kierunku rozwiązania problemu ( np. szukanie pracy dla bezdomnych, organizowanie warsztatów aby ludzi z bezdomności wyciągnąć, robienie czegokolwiek KONKRETNEGO) mamy nadętą akcję, wielkie słowa i jedno wielkie NIC.

velve

To dlaczego velve, dałaś mu 10 pkt?

ocenił(a) film na 5
ulania

10/10 odnosiło się do opinii jasminum72. Film oceniony przeze mnie na 5.

velve

Aaaaa ;)

ocenił(a) film na 5
ulania

:)))))))))

ocenił(a) film na 1
jasminum72

Właśnie znowu chodzi o ten ich patos ja po prostu już nie mogę na takie filmy patrzeć i tak samo jak ty ledwie wytrzymałem do końca,film porażająco nudny co za tandeta oh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones