PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4569}
5,8 73
oceny
5,8 10 1 73
Chłopiec
powrót do forum filmu Chłopiec

Nastoletni chłopak, który stoi na progu dorosłości próbuje znaleźć przepis na życie. Niestety nie ma pomysłu na siebie, wyleguje się w domu i wydaje się, że tak jest mu najwygodniej.
Rodzice (nadopiekuńcza matka i krytykujący go ojciec) podsuwają mu różne schematy postępowania, chcąc "ulepić go" z własnej gliny. Chłopak jest jednak indywidualistą i samodzielnym obserwatorem otoczenia, swoje spostrzeżenia uwiecznia na niekonwencjonalnych fotografiach, które stanowią komentarz do jego własnego widzenia świata. To właśnie fotografia wydaje się być jego pasją i receptą na życie.
Wątek przewodni filmu jest całkiem ciekawy, jednak całość wg mnie wypada dość jednostajnie i flegmatycznie, a poczynania głównego bohatera bardzo szybko stają się widzowi obojętne.

south-of-heaven

Hej poszukuje tego filmu gdzie go oglądałeś/łaś ? Pozdr Lech

ocenił(a) film na 3
lkco

Znalazłam ten film przypadkiem na YTube.

ocenił(a) film na 3
lkco

Jeżeli jeszcze poszukujesz tego filmu, daj znać, mam na niego namiary.

south-of-heaven

Hej, tak :) dej linka

ocenił(a) film na 3
lkco

Posiadam linki do pobrania, ale nie mogę ich tu wkleić. Jeżeli chcesz, podaj adres e-mail etc.

south-of-heaven

prosz lkcobam@gmail.com. Próbowałem napisać PM ale trzeba jakieś durnowate recenzje napisać , nie wiem po co komu takie utrudnienie ...

Pozdr Lech

użytkownik usunięty
lkco

tutaj też jest ten film ;)

http://dwn.so/v/DSD2C969D0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones