PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481150}

Chaw

Cha-woo
6,0 115
ocen
6,0 10 1 115
Cha woo
powrót do forum filmu Cha-woo

8/10

ocenił(a) film na 9

To nie horror (co za ignorant tak to taguje?) tylko komedia/dreszczowiec/satyra. Zagrozenie jest realne a nie urojone ffs!
A i film ten to nie "monster movie" wiec odradzam podchodzic w ten sposob bo sie zawiedziecie.

MakoR

http://www.imdb.com/title/tt1198396/

ocenił(a) film na 9
baczek_15

To ja Ci wyjadę linkiem np. takim ;p
http://twitchfilm.net/reviews/2009/09/k-film-reviews-chaw.php .
Action, Comedy, Cult, Drama, Thriller
Sri ale x z twitcha lepiej sie zna niz jakies anonimy z imdb. Zreszta nie o to chodzi a o to ze w filmie nie mamy nic nadprzyrodzonego.

SPOILER:

Dzik wielki jest bo japonce go takim wyhodowali podczas okupacji. Zla dieta spowodowala zabuzenia w DNA i taki urosl. Jest to wszystko wytlumaczalne naukowo, nic nadprzyrodzonego wiec nie mamy. Wniosek: mamy do czynienia z thrillerem a nie horrorem.

MakoR

W jaki sposób można naukowo wyjaśnić, ze zła dieta potrafi wpłynąć na DNA? :D

ocenił(a) film na 9
geoffrey

Kto to wie czym dokladnie Japonce karmily :P
Jest to skrot myslowy wiec go roziwne.
Dziki o ktore nam chodzi byly karmione zwlokami swoich krewnych. Do tego kazidordztwo. Nie mozna tez wykluczyc ze testowano na tych dzikach roznorakie specyfiki. Idealne srodowisko dla mutacji.
Mozliwe tez ze to po prostu guz przysadki i wydzielający sie hormon wzrostu. Wytlumaczen naukowych jest wiele.

ocenił(a) film na 9
MakoR

Dodalem opis tylko ze ktos go edytowal w taki sposob ze zmienil sens. Ech.
Dodalem opis tylko ze ktos go edytowal w taki sposob ze zmienil sens. Ech.

ocenił(a) film na 6
baczek_15

Na imdb podanych jest kilka gatunków. Ale oczywiście na kochanym filmwebie już się nie da zmienić. Także i ja jestem ciekaw, kto to zatwierdzał? I dlaczego nie można zmienić? Cały filmweb..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones