PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

...... to jakiś absurd! Staram się z przymrużeniem oka traktować skalę ocen Filmwebu ale to już jest przesada. Film który postawił bym na jednej półce obok Rekinado i Dwugłowy księgowy kontra Godzilla ma prawie 8 pkt. Przez czysty przypadek skacząc pilotem po kanałach trafiłem na ten gniot i coś mnie tknęło by poczytać o tym " arcydziele"....Głowa mała by pojąć ten kretynizm.

ocenił(a) film na 9
Jaberwoocky1

Nie rozumiem dlaczego nazywasz ten film gniotem. Pewnie nawet go nie oglądałeś. Też myślałem że to będzie gniot przełączając na TV PULS. Ale film bardzo mi się spodobał. Ciekawa postać Boyki i co najważniejsze dobrze zrealizowane sceny walki. Porównywanie tego filmu z jakimiś psedogniotami jest nie na miejscu.

krzychu_37

Sorry---masz rację. Źle się wyraziłem. Ten film to kupa gówna,wór łajna i torba różowych rzygowin... Słów cenzuralnych brak by określić te szczyny...

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

nie wiem o co ci chodzi typie bo ten film jest zajebisty jeden z najlepszych jakie ogladalem.Nie da sie przy nim nudzić zajebiste sceny walki zajebiste postacie dialogi fabuła i klimat mega zajebisty.Twój komentarz to chyba jakaś marna prowokacja.

Eazy96

Więc dla obowiązku też oglądałem to "dzieło" TYPIE ( zawsze oglądam gdy coś komentuję) i uważam że to nie jest film a kubeł ze śmieciami . No ale jak to w życiu --jeden zbiera znaczki a drugi lubi jak mu z gęby jedzie....

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

te twoje konto to jakiś fake bo nie oceniłeś ani 1 filmu.Tego nawet nie oceniłeś.Ciekawe co uważasz za "film" bo jestes zwykłym hejterem który komentuje po to zeby obrzydzić innym na prawde zajebisty film.Takich to powinni banować bo nic nie wnosza tylko ublizaja innym.

Eazy96

Czy ja ci w czymś ubliżyłem? To ty sapiesz analfabeto i czepiasz się jak pijany płotu. To że nie masturbuje się przy ocenach filmowych i nie korzystam z konta--- nie znaczy że nie mogę napisać co myślę na temat tego czy innego "" dzieła"". Napisałem że ten film to kupa gówna --ty się z tą opinią nie zgadzasz i uważasz że to """ naprawdę """ zajebisty film , co w tej chwili potwierdza moją ocenę względem ciebie---zajebisty kinomanie:-) :-) :-) I jeszcze ta nowo-mowa pt ---FAKE.......Żenada....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones