PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Dobry, ale...

ocenił(a) film na 7

Jakim cudem on ma aż tak wysoką ocenę?!?!? Znam mnóstwo filmów, które na filmwebie nie mają nawet 7, a są znacznie lepsze. Ten tutaj to bajeczka z efektownymi walkami w tle ( tylko one są tutaj dobrze zrobione ). Reszta to jakaś bujda totalna, dialogi brzmią tak jakby pisał je gimnazjalista co najwyżej. Pełno praktycznie takich samych scen, ale z innymi osobami, trochę to żenujące. Znacznie gorszy niż dwójka.

Heklo

Takim cudem że po mordach dobrze się leją, pogódź się z tym.

ocenił(a) film na 7
FlashGordon_filmweb

Dobra, ale to za mało na taką ocenę w dodatku, że na filmwebie jest mnóstwo hejterów, którzy zaniżają oceny bardzo dobrym filmom, a tego to jakoś nie dotknęło pomimo, że jest bardzo przeciętny za wyjątkiem tylko walk, bo reszta leży i kwiczy w tym filmie.

Heklo

Bo nie jest popularny, żeby film był ostro reklamowany i w uj popularny rzesza hejterów by wpadła zaniżać ocenę i dawać jedyną słuszną jedynkę. A żeby była to chińska bajka to rzesza nolife fanów chińskich bajek by wpadła i dawała jedyną słuszną ocenę 10. A tutaj niewymagający fani lania po mordzie zapodają 8-10 i stąd ta ocena. Internety.

ocenił(a) film na 10
FlashGordon_filmweb

oglądając ten film nie liczyłem na fabułę, liczyłem tylko na lanie po mordach i to dostałem. Mi nie trzeba wiele żeby mnie zadowolić, co widać po moich ocenach. dla mnie nie musi być jakoś rozbudowanej fabuły, mi film ma się podobać, a do tego wiele nie potrzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones