PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Undisputed 4!!!

ocenił(a) film na 8

Jest bardzo prawdopodobne, że czwarta część powstanie, wszystko zależy od sprzedaży filmu ze Scottem - Ninja 2. Także kupujemy DVD i wspierany, by kolejna część powstała.

ocenił(a) film na 10
Frieza

Też tak czytałem chcemy Undisputed 4 !

ocenił(a) film na 9
Blashix

Jeśli to prawda i ma być 4 część to prawdopodobnie będzie to najlepsza seria filmowa jaka powstała, ewentualnie na równi z FF. Dobrze, że Scott Adkins stosunkowo młody, bo może jeszcze nawet przez 10 lat trzymać równie dobrą formę. Ma trochę pecha, że przyszło mu "rywalizować" w czasach gdzie panuje Jason Statham, bo gdyby nie on Adkins byłby aktualnie numerem 1 współczesnego kina akcji, ale myślę, że jeszcze przyjdzie na niego czas i będzie miał swoje 5 minut.

ocenił(a) film na 9
Frieza

Oby powstało Undisputed 4, byłaby to wspaniała seria. Chciałbym też oprócz Adkinsa, aby pojawił się Michael Jai White z Champion 2.

ocenił(a) film na 8
xavi512

Ja nie chcę, by Jay White wracał, bo uważam, ze przez niego i fabułę skupioną na nim, Undisputed 2 był o wiele gorszy, niż trójka. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że bokser, który nigdy nie walczył nogami nagle stał się tak dobrym kickerem. Ok, może i miał przewagę (niewielką) nad Boyką w walce na pięści, ale nie miałby szans z akrobatycznie walczącym Boyką, który zna chyba wszystkie style walki i potrafi robić potrójne kopnięcia w powietrzu. Także to było bardzo naciągane zwycięstwo i zniechęciło mnie do dwójki i samego Jay White'a.
A co do czwórki, to czytałem, że film Ninja 2 bardzo ładnie sobie poczyna, znalazł się w TOP 10 niezależnych filmów na iTunes i wszystko wskazuje na to, że dzięki temu będzie można liczyć na kolejną część przygód Boyki.

ocenił(a) film na 9
Frieza

Może masz rację... ale jeśli chodzi o Boykę to w Champion 2 za bardzo kozaczył, co mi się nie podobało, dopiero w 3 części przeszedł metamorfozę po tym złamaniu i zagrał to świetnie. Lubię Michael Jai White jako aktora, dlatego, też chciałbym go zobaczyć w 4 części.
A co filmu Ninja 2 nie widziałem, z resztą też 1 części. Widziałem sporo negatywnych opinii na ten temat. Jak ty oceniasz 2 części Ninja, pod względem tego co pokazał Adkins w Championie? Bo mam jednak chęć zobaczyć te 2 części.

ocenił(a) film na 8
xavi512

Akurat oglądałem wczoraj Ninja 2 i szczerze mówiąc takie sobie to było, nie ma porównania z Undisputed 3. Ninja 2 ma kilka fajnych scen, ale fabuła jest tylko umowna, ot zabili mu żonę i morduje wszystkich, którzy mieli coś z tym wspólnego. Ale w filmach z Adkinsem nie chodzi o fabułę, lecz o sceny walki, a te też mnie jakoś nie porwały, te z Undisputed 2 czy 3 było o niebo lepsze, tam Adkins pokazał chyba pełnię możliwośc, a świetnie też wyglądały walki Lateefa Crowdera (Capoueira), który w końcu dostał rolę, gdzie mógł pokazać co umie, jeszcze lepiej Marco Zarora (główny "zły" Dolor) - facet w scenach walk dorównywał, a czasami wyglądał lepiej niż Adkins.

ocenił(a) film na 9
Frieza

Oprócz dwóch części Championa i teraz Ninja to chyba nie ma więcej filmów, gdzie byłyby tego typu sceny walk Adkinsa.
Z tych filmów co oglądałem to ciekawie zagrał w: Niezniszczalni 2, Krzyżowy ogień i Green Street 3: Never Back Down.
W Turniej też był, ale tam była chyba tylko jedna scena walki w której i tak go zabijają, a i w Strażniku granicy też przyzwoicie zagrał.

ocenił(a) film na 8
xavi512

Grał jeszcze tą dziwną wersję Deadpoola w X Men Origins Wolverine, był dublerem Reynoldsa, ale to on cały czas wcielał się w Weapon XI i tam całkiem fajna walka z Wolverinem im wyszła.

ocenił(a) film na 9
Frieza

Jeśli wyjdzie to będzie to 4 część, z tym, że 1 pierwsza część nie wiąże się w ogóle z następnymi, ale i tak była bardzo dobra.
Undisputed 4 musi być z udziałem Adkinsa inaczej nie miałoby to sensu.

użytkownik usunięty
xavi512

oczywiście że miałoby to sens i nawet lepiej jakby dali np. joela edgartona a nie jakiś kitajców jak adkins

ocenił(a) film na 9
xavi512

Nie mogę się zgodzić, że Adkins ciekawie zagrał w GS3. Z całym szacunkiem do niego, ale ta produkcja to niestety klapa jeśli chodzi o poziom do jakiego nas przyzwyczaił, szczególnie jeśli chodzi o sceny bijatyk to nie widziałem jeszcze gorzej zrobionego filmu tej kategorii. To już o wiele lepsze sceny z jego udziałem były w Uniwersalnym żołnierzu: Dzień odrodzenia czy w EL Gringo niż w GS3. Nie mówię, że to była jakaś wybitnie słaba produkcja, bo była po prostu średnia, ale zdecydowanie rozczarowywała. Jeśli ktoś chcę wiedzieć więcej dlaczego ten film nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia to wszystko wyjaśnione jest w tym temacie: http://www.filmweb.pl/film/Green+Street+3%3A+Never+Back+Down-2013-682398/discuss ion/Gerwazy+ocenia%3A+%22Gara%C5%BCowa%22+produkcja+poni%C5%BCej+oczekiwa%C5%84, 2334288

Co do Michael'a Jai White'a to również go lubię i sądzę, że to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie aktorów jeśli chodzi o sporty walki, prócz Champion 2 udowodnił to też w takich świetnych produkcjach jak Blood and Bone czy Never Back Down 2, ale do 4 też mi nie pasuje, niestety najlepsze lata ma już za sobą, a dwie pierwszoplanowe postacie w takim filmie to jednak trochę za dużo.

użytkownik usunięty
Frieza

buhahahaha widąc sami znawcy no nie mogę beka :D idź sobie na mma to zobaczysz jak gówno warte są te wszystkie akrobacje typu kopnięcia obrotowe a już w ogóle to wydziwianie w powietrzu...sory ale taka prawda że w stójce dominuje boks nawet zawodnicy k1 więcej boksują niż używają kopnięć które są po prostu dodatkową bronią i mówię o kopnięciach typy low kick middle kick front kick lub kolanami w klinczu a nie hight kicki które już bardzo ale to bardzo mało się sprawdzają...ale fakt faktem jeżeli zawodnik jest wszechstylowy i ogarnia grappling to bokser już ma małe szanse ze wzgledu na to że jest skuteczniejszy w mma a tym bardziej że taki grappler nie miałby problemu z kontrolowaniem pozycji w parterze w walce ze bokserem który zwyczajnie nie wiedziałby co robić na ziemi...a co do walk w tym filmi to są one całkowicie pozbawione realizmu tak jak w filmach kung fu....jak chcesz dobry film fighterski nei przesadzony zbytnio to polecam film warrior

ocenił(a) film na 9

Nie jestem znawczynią ale wiem jedno... jak będę chciala zobaczyć realistyczną walkę to obejrzę sobie Silvę lub Mameda. Filmy takie jak Undisputed 2 i 3 oglądam po to żeby zobaczyć właśnie efektowne walki, nawet może przesadzone ale po to są te filmy. A co do Warriora to fakt że nauczyciel który nie trenuje regularnie i walczy okazjonalnie w podrzędnych zawodach wygrywa główny turniej - to jest dopiero przesada!

użytkownik usunięty
3DDfanka

właśnie nie taka przesada jak koleś walczący ze złamaną nogą w dodatku tak nierealnie wiec warrior jest sto razy bardziej realny

ocenił(a) film na 9

Nie złamaną ale skręconą, tak jak w ostatniej walce w wojowniku Hardy ma zwichnięty bark jak dobrze pamiętam. Wiem, pewnie powiesz że dlatego przegrał a Adkins pomimo skręconego kolana wygrał, ale powtarzam...w takich filmach nie oczekuję realizmu ale efektownych scen.

użytkownik usunięty
3DDfanka

dobra lepiej się już nie pogrążaj...miał złamaną nogę przez dźwignię która swoja droga była absurdalna i w realnej walce coś takiego nie miałby miejsca a w warriorze miał złamany bark i było to realnie pokazane gdyż nie mógł go podnieść i walka była już dla niego typowo przegrana...no tak efektownych a nie absurdalnych jak w undisputed a wolę ładne efektowne perfekcyjne wykonane techniki a nie absurdalne kopnięcia z wyskoku a zawodników którzy mają wyprowcowane parę technik do perfekcji można liczyć na palach i mam nadzieje że zrozumiałaś o co mi chodzi...

ocenił(a) film na 9

nie pogrążaj sie???? to dyskusja na temat filmu, dzielenie się opiniami a nie koniec świata! złamaną nogę miał w U2 i to był koniec walki a w U3 miał skręconą i walczył dalej. Są filmy bardziej lub mniej realistyczne...undisputed jest może i mało realistyczny ale to lubię w tego typu filmach bo mogę sobie popatrzeć na walki których w rzeczywistości nie zobaczę, proste! Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi.. A w warriorze Tommy ma wyłamany (zwichnięty, wybity) bark, nie złamany.

użytkownik usunięty
3DDfanka

miał złamaną nogę 3 to była kontynuacja 2 więc proszę cie już nie pisz bzdur

ocenił(a) film na 9

koleś ty wiesz w ogóle co piszesz ?

w trzeciej części nie miał złamanej nogi, powiadasz, że ze złamaną nogą by próbował biec ku wolności na końcu filmu ?

złamaną nogę miał w drugiej części, gdzie przegrał z amerykańskim bokserem i jego rola w tej części skończyła się jak konał na ringu a murzyn zbierał laury. Trzecia część się zaczyna, że boyka to kulawy koń co miał złamaną nogę.

Piszesz na ludzi, że plotą bzdury, sam nie masz zielonego pojęcia !

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

lepiej ty zamilcz, bo czytać nie umiesz, a jak nie wiesz co to jest sarkazm :)

tu masz opis Filmu Champion 2:

Supergwiazdor światowego boksu przyjeżdża do Rosji kręcić reklamówkę popularnej wódki. Zniesmaczony sytuacją ciągle marudzi swojemu menadżerowi, że to bzdura robić podobne hece i, że chce wracać do kraju. Specjalista od finansów słynnego Championa przekonuje go jednak, że pozostawanie u progu bankructwa w niczym mistrzowi nie pomoże i błaga go o więcej cierpliwości. Kiedy bokser prawie przekonany jest do pomysłu realizacji reklamy, w jego pokoju hotelowym napada go trzech kolesi. Włamywacze podkładają mu woreczki z twardymi narkotykami, potem znajduje je policja i wreszcie trafia do więzienia. W rosyjskim więzieniu organizowane są rządzące się twardymi regułami walki w full-kontakcie. Miejscowy mistrz Bojka jest absolutnym "rzeźnikiem" i znany jest z potężnej nienawiści do swoich przeciwników. Zarząd więzienia i mafia robią wszystko, żeby przekonać Championa do wzięcia udziału w walce z miejscowym mistrzem.

A tu Champion 3:

Głównym bohaterem Undisputed III Redemption jest dobrze nam znany z poprzedniej części Uri Boyka, który dochodzi do siebie po kontuzji kolana. Kiedy uważa, że znów jest zdolny do walki wyzywa na pojedynek obecnego mistrza, Sykova. Pokonuje go i tym samym zajmuje jego miejsce w międzynarodowym turnieju więziennym. Stawka mistrzostw nie jest byle jaka. Wygrany otrzymuje wolność. Uri wraz z siedmioma innymi zawodnikami z różnych krajów zostaje przewieziony do więzienia w Gruzji, gdzie owy turniej ma się odbyć.

Więc debilu naucz się czytać, i nie rób ludziom wody z głowy ! Nie ma nikogo co potwierdza twoje chore wypociny więc zastanów się może dlaczego ?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

"miał złamaną nogę 3 to była kontynuacja 2 więc proszę cie już nie pisz bzdur"

to są twoje wypociny i gówno w nich uzasadniasz, a to, że się nie zgadzasz z tym co wkleiłem, to oznacza, że nie zgadzasz się z tymi co ten film wypuścili i wszystkimi źródłami na temat owych filmów.

użytkownik usunięty
Cobra93

w sumie to po tym jak piszesz stwierdzam że masz autyzm lub schizofrenię paranoidalną

ocenił(a) film na 9

a ja stwierdzam, że jesteś debilem, który myśli, że hitler był czarny, nie będę się kłócił z kolesiem który nie ma zielonego pojęcia o tym co pisze, a twoje wypowiedzi na temat undisputed II i III są tego najlepszym dowodem. Jesteś taki głupi, że twierdzisz, że w 3 części łamie mu nogę Chambers, a w drugiej Boyka rehabilituję nogę po kontuzji złamania i wspomina jak mu Amerykański Bokser złamał nogę

Mam Ci jeszcze może wysłać, fragmenty z filmu ?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Nazywasz mnie debilką a po chwili piszesz że ktoś kto nazywa ciebie debilem to prymityw... sam sobie wystawiłeś opinie :) nie bierz udziału w dyskusji jeżeli zamiast przedstawić jakieś racjonalne argumenty potrafisz tylko obrażać....a w sumie to mnie ubawiłeś :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

a ja chętnie bym spojrzał jak Cię wiozą w ambulansie :) jak się zapomina od czego są tzw. "," to ktoś może Cię źle zrozumieć, teraz dopiero to pojąłem, dlaczego sądziłem, że źle rozumujesz :D

zwracam honor :)

użytkownik usunięty
3DDfanka

irytujesz mnie już tymi bzdurami które piszesz...w warriorze miał wyłamany idx na trening powiedz żeby ktoś ci przeciagnął do końca pierwszy lepszy klucz na staw barkowy i zobaczymy czy będziesz miała tylko zwichnięty...po za tym perfekcyjnych technik też nie zobaczy się w rzeczywistości ale w undisputed techniki są śmieszne po prostu

ocenił(a) film na 9

A mnie irytują ludzie którzy biorą udział w dyskusji na jakiś temat i nie potrafią zaakceptować tego,że ktoś ma inne zdanie. A właściwie to mi ich żal. Jak tak bardzo irytują cię "nierealne" filmy to polecam dokumentalne :)

użytkownik usunięty
3DDfanka

ale ty nie masz innego zdania tylko pier...isz straszne bzdury a to jest diametralna różnica............

Frieza

Witajcie niewiem czy mi uwierzycie ale pisalem z samym Yuri Boyka i powiedzial ze powstanie Unisputed 4 wiec czekajcie cierpilwie :]

ocenił(a) film na 10
fightboyka

Bardzo śmieszne wątpie żeby ci odpisał chyba że z fanpage osoby założonej przez fana Scott Adkinsa.

fightboyka

Niestety nie pisal zaden fan to ci powiem od razu :]

Frieza

Chętnie kupię Ninja 2 jak i Ninja 1, jakby ruszyli dupę i wydali w polsce Undisputed 2 i 3 na DVD to też chętnie bym kupił ale niestety nie ma.

ocenił(a) film na 10
Mateo_SF

Na facebooku scoot adkins pisał że będzie undisputed IV !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones