PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Siemka , wielu w temacie Undisputed III wypowiadalo sie krytycznie , nie wiem czemu , chcialbym wiedziec na co stawiacie w III-czesci , czy na pokaz umiejetnosci walki czy moze na fabule? moze liczycie na jedno i drugie? i co wam sie podobalo w I i II?

Ja takze sie wypowiem :)

w UIII chcialbym zobaczyc PRAWDZIWE STYLE WALKI , sam duzo trenuje i chce wystapic w kwalifikacjach mistrzostwa polski w wszechstylowej walce wrecz i lubie filmy w ktorej jest duzo "bicia" , sam proboje nie jeden chwyt/cios z I/II i moze cos mi jeszcze pokaze III , ale chce tez fabuly , w drugiej czesci byla dobra fabula, skazany bokser ktory chce pokazac co potrafi zeby wyjsc , zostaje oszukany i staje po przegranej do ponownej walki , lubie takie filmy ktore nakrecaja w tym kierunku , jednak niektore ciosy/chwyty byly przesadzone , czego nie chcialbym widziec w III czesci :)

czekam na wypowiedzi innych :)

ocenił(a) film na 8
cherry933

Przecież w 2 też były prawdziwe style walki i wcale nie uważam że ciosy /chwyty były przesadzone,jeżeli spojrzeć na to z realnego punktu widzenia,to zgodzę się że ciosy jakie tam padały były tak mocne że powaliłyby byka,ale powtarzam po raz kolejny dla tych co tego nie rozumieją jeszcze:To tylko film,jest to specjalnie tak przedstawione by dodać obrazowi więcej akcji i dynamiki.Bo przepraszam ale nie uważacie że jakby każdy padał w tym filmie po jednym strzale to byłoby to troszeczkę bezsensowne"wielki champion dostaje jedną bombę po długo wyczekiwanej ostatniej walce i napisy końcowe",Bzdura.W filmach walki tak zawsze będzie więc nie wiem na co ludzie liczą.
A co do pytania zamieszczonego przez kolegę,to wypowiem się tak:
Jedynka mi się podobała,sam boks,dynamiczna akcja,fabuła tradycyjna czyli taka którą można już na początku przewidzieć.Po obejrzeniu dwójki nie podobało mi się tylko że Michael Jay White nie grał Chambersa w jedynce.
Dwójkę jak zobaczyłem(Co śmieszne:moja dziewczyna mi pokazała)to wgniotła mnie w fotel,żaden inny film nie zrobił na mnie takiego wrażenia,walki były rewelacyjne i postać samego Boyki mi się bardzo spodobała(chyba na razie najlepsze jak do tej pory sceny walk)
Co do trójki,to bez wątpienia też będzie zajebista w swoim gatunku(Premiera 1 czerwca)tylko niepokoi mnie troszkę fakt że Boyka przechodzi metamorfozę charakteru i w tej części będzie pozytywnym bohaterem co może się odbić na jego zajebistej złej charyzmie z dwójki.
Po klipach filmowych które widziałem na to się nie zanosi,ale wiem że jak ktoś staje się dobry,to równocześnie słabnie:)Wiecie co mam na myśli.Jakby nie było to tylko prawie półtora miecha do premiery zostało,pożyjemy zobaczymy,ale na pewno film będzie miał zajebiste sceny walki,tutaj nie ma wątpliwości.Pozdro.

krzysiek1986_86

Chambers był też "ten zły" w jedynce, ale spotkał kogoś gorszego w 2. Czyli może być tak że Boyka w U3 spotka po prostu gorszego skurwiela od siebie:)

cherry933

Undisputed 2 naprawde miło mnie zaskoczył. Wiem że ani Adkins ani White, nie są super aktorami, ale lubie ich filmy i uważam że Scott Adkins jako Boyka wypadł naprawde zajebiście (pewnie dla tego ma teraz główną rolę) A tu coś dla fanów: http://www.youtube.com/watch?v=MWu_LXME510

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones