PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739185}

Champion 4: Walka o honor

Boyka: Undisputed IV
7,1 13 818
ocen
7,1 10 1 13818
5,0 5
ocen krytyków
Champion 4: Walka o honor
powrót do forum filmu Champion 4: Walka o honor

w końcu w pełni wykorzystane umiejętność adkinsa, już się nie mogę doczekać :)

ocenił(a) film na 3
floster79

Rzeczywiście, jeśli oceniać tego gniota w aspekcie mordobicia - to klasa! Ale infantylna, przesączona aż do usrania pseudoreligią, "fabuła" - to jakieś jaja! Nabijanie się z intelektu "oglądacza" tego... czegoś... I tylko ze względu na sceny walki oceniam to gówno na 3 a nie na -1.

mp65warka

hym nie mialem jeszcze okazji zobaczyc, ale tez sie nie nastawiam na oskarowe kino, dlatego moze mi baredziej przypadnie do gustu

ocenił(a) film na 9
floster79

Taki ludzki terminator. Nie do zabicie.

Resor84

hehe i o takie opinie sie będę opierał ;)

ocenił(a) film na 10
mp65warka

mp psie to wypierdddalaj jak Ci sie nie podoba śmieciu.

ocenił(a) film na 3
damianknop1993

...zakwiczała pisiolska świnia...

ocenił(a) film na 8
mp65warka

Zawsze mnie śmieszą wypowiedzi takich znawców kina. Film, który z założenia miał być mordobiciem, a ten narzeka na fabułę. Po co oglądasz, po co zaniżasz ocenę? Odbijasz sobie kompleksy w ten sposób?

ocenił(a) film na 3
razzor91

Ależ ja jedynie jestem zwykłym "oglądaczem", który ma gdzieś czyjeś "założenia"... A skoro trollu nie łapiesz, to ci odpowiem: oglądam - bo chce mi się! A oceniam - bo mam prawo! I mogę się jedynie chachać, że sprowokowałem jakiegoś debila, by SWOJE kompleksy przypisywał mi LOL I nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie one są... Bo nie jestem w stanie zniżyć się do twego stanu "intelektu"... taboretu...

ocenił(a) film na 8
mp65warka

Swoją odpowiedzią udowodniłeś mi jedynie, kim jesteś. Nie obraziłem Cię, odniosłem się do ogółu, bo takich komentarzy jak twój jest miliard, Ty mnie obrażasz, co świadczy o tym, że przewaga intelektualna jest po mojej stronie ;) To nie są czyjeś założenia, to są sprawy oczywiste. Jak włączysz sobie najnowszą odsłonę Szybkich i Wściekłych, to otrzymasz sporo akcji i scen z wypasionymi autami i to jest oczywiste, tak samo jak włączysz sobie filmową adaptacje Sparksa (np. Pamiętnik, Dear John) to otrzymasz ckliwy romans i to też jest oczywiste. To pierwsze wypunktowanie, a drugie, skoro oglądasz film, który wiadomo, że Ci się nie spodoba i płaczesz na forum publicznym, że był zły (bo w swojej wielkiej wspaniałości nie uwzględniasz, że możesz być poza targetem twórców), to jesteś swego rodzaju masochistą. Poza tym, tyle tych wielokropków, pewnie na raty pisałeś, bo to więcej niż jedno zdanie, co? ;) Bez odbioru :)

ocenił(a) film na 3
razzor91

Na ile mogłem rozszyfrować te neandertalskie wypociny - bardzo się użalasz na swoją indolencją (zobacz w "Słowniku wyrazów obcych", co to oznacza), jednocześnie próbując zaistnieć publicznie. To jaki problem?! Napisz do "Przyjaciółki"! Tam babcia głucha - to cię posłucha! A i poziom "yntelektualny" macie podobny... Ja do twego "poziomu" (szczyny na asfalcie) nie mam najmniejszego zamiaru się z(po)niżać!!!

ocenił(a) film na 8
mp65warka

Miałem nie odpisywać, bo w sumie, nie mam do czego się odnieść, dałem Ci szansę wdać się w dyskusje, jak to maja w zwyczaju ludzie inteligentni, zapewne nawet jej nie zauważyłeś, tylko napisałeś jakiś idiotyzm, który miał chyba być zabawny ;) Tak więc, krótko i na temat. Chciałbym, żebyś był trollem, serio, bo to by świadczyło, że masz trzycyfrowy iloraz inteligencji, ale niestety, prawdopodobnie jesteś podstarzałym debilem, którego już się nie zreformuje i do końca swojego nędznego istnienia będziesz przekonany o tym, że jesteś kimś więcej. Najgorsze jest to, że masz takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie, choć pewnie nawet na wybory nie chodzisz, bo twój świat to komputer z internetem, robota której nienawidzisz i harnaś albo inne szczyny po pracy, a w internecie odbijasz sobie to, że jesteś zerem ;) Gdyby nie internet, to byś dziwko nie istniał, cytując pewną personę, wygoogluj sobie Januszku Cebulaczku :*

ocenił(a) film na 3
razzor91

Ja dalej nie rozumiem - ty się zapewne żalisz a nie chwalisz?! Tylko o sobie i o sobie, a to jest forum filmowe! I nie produkuj się więcej, bo więcej nie mam zamiaru czytać! Amen! Skończyłem...

ocenił(a) film na 8
mp65warka

Janusz, a już zaczęło mnie to bawić. Nie rób mi tego! Jak odniosłem się do filmów i dałem Ci pretekst do dyskusji o filmach, to olałeś to :( Jeszcze mnie nie zwyzywałeś od PiSowski świń jak to masz w zwyczaju, bo jak na troglodytę przystało, obrażasz ludzi przez poglądy polityczne i dalej nie rozumiem o co Ci chodzi. Jutro Wielkanoc, Grażyna żur zrobi, a Ty się z Mirkiem szwagrem napijesz i Ci przejdzie, może uda mi się uruchomić twoje szare komórki (wszystkie trzy!). Janusz, powiedz mi, czemu oczekiwałeś wielkiej fabuły w filmie w którym leją się po mordach i taki był też zamysł tego filmu? Możesz naradzić się na forum dla Januszy, czekam na odpowiedź, pozdrawiam :*

ocenił(a) film na 3
razzor91

Tzw. "święta" robią swoje i po RAZ PIERWSZY odpowiadam, bo niechcący przeczytałem (początek, gdzie odnosisz się do jakiegoś "Janusza"), i "yebłem ze śmiechu"! Ty, synu kiepa i popielniczki, nawet nie jarzysz, kogo chcesz "obrazić" (podkreślam "chcesz")?! Jaki, qrwa, Janusz??? Nie zawracaj mi więcej czterech liter, trollu, bo szkoda mi na ciebie czasu! Niby masz 25 lat, a klecvisz takie wypociny, że żal nawet dupy nie chce ścisnąć... Żegnam!

ocenił(a) film na 8
mp65warka

Widzisz Janusz, a mówiłeś, że nie odpiszesz. Poza tym Janusz z matematyką to na bakier jesteś. Dla mnie jesteś Januszem i tak Cię będę nazywał, bo uosabiasz w sobie negatywny archetyp Polaka, o którym pewien znany Zbyszek wielonoga mówił nawet po pijaku. Ty zapewne masz 52 lata, więc już do końca życia głupi będziesz i ograniczony w swym zaściankowym umyślę i zabawne jest to, że uważasz, że jesteś kimś. To co z tą dyskusją o filmach, nie podejmiesz jej bo użycie argumentu to dla Ciebie abstrakcja, znasz jedyne inwektywy. Pozdrawiam Cię Januszku, udanego latania z widłami jutro na tych, co Ci będą chcieli Mariolę córę twą oblać wodą :*

ocenił(a) film na 10
mp65warka

H*j ci na matkę j*bac ci pradziada co w Auschwitz podkładał do pieca Żydami. Babka ci się puszczała z dymem

ocenił(a) film na 8
floster79

Cała seria trzyma poziom jak podobały Ci sie poprzednie części na pewno nie będziesz zawiedziony mocna 8 i aż strach pomysleć że tylko 59% w moim guście wg filmweb

2ck

no dokładnie w kategorii kopanina, super odsłona, ale Martin Ford ja pierd.ole co za byk hehe

ocenił(a) film na 5
2ck

Cała seria trzymała poziom ale ta część jest po prostu słaba bo poza rewelacyjnymi scenami walki to cała reszta to dno. Jak dla mnie to za mało tych walk, liczyłem na więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones