PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745967}
6,5 393
oceny
6,5 10 1 393
Charon
powrót do forum filmu Charon

Gdzie można zobaczyć/kupić film?

zlydobrodziej

w tv na kanale ale kino+ w bloku polskich filmów krótkometrażowych "Rodzina"

agnieeeeszka

Niestety nie posiadam tego kanału :( Szkoda, że nie ma szerszego dostępu do tego filmu.

zlydobrodziej

Był w TV dwa dni temu i to na innym kanale :)

wmbco

A na jakim konkretnie?

zlydobrodziej

Kultura lub kino Polska

zlydobrodziej

W tym miesiącu już dwa razy leciał na TVP Kultura.

600795621

Nie wiem jak to się dzieje, że na Filmwebie notyfikacje o tym się nie pojawiają, a po wpisaniu w programie TV/wyszukiwarce też nic nie wyskakuje. Film na TVP Kultura jest puszczany w ramach jakiegoś bloku/programu/pod inną nazwą?

zlydobrodziej

Nie, leciał jako "Charon" i tak był opisany w programie tutaj na filmwebie, a także w menu w tv. Pierwszy raz coś po północy max 2 tygodnie temu, to przegapiłem. Drugi raz, na 99%, teraz w niedzielę o 1:25, to już nagrałem i dzisiaj obejrzałem.
Jeśli ogólnie interesują Ciebie polskie produkcje, także nowe, to polecam w programie tutaj dodać właśnie TVP Kultura do ulubionych i manualnie co jakiś czas sprawdzać program. Codziennie są przynajmniej dwie pełnometrażowki, a także mnóstwo krótkich metraży. Na powiadomieniach osobiście nie polegam, ale też z innych powodów.

600795621

To pozostaje czatować. Dzięki za pomoc.

zlydobrodziej

a online ktoś ma coś? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones