PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531004}
5,0 528
ocen
5,0 10 1 528
Cherry Tree Lane
powrót do forum filmu Cherry Tree Lane

Film o tytule "Cherry Tree Lane" to wielkie nie porozumienie. ktoś tam na forum napisał , że jest bardzo dobry i drastyczny. Ja myśląc , że to prawda zabrałem się do oglądania a tu co dostałem ? Sam stek bzdur które nie miały najmniejszego sensu. Fabuła ... wielokrotnie już używana w wielu filmach. Zero napięcia które mogłyby zaszokować widza. Nie wiem co reżyserowi odwaliło żeby napisać taki chłam. o zakończeniu już lepiej nic nie powiem. Tak samo bezsensowne jak w "Zaraz wracam". Temu kolesiowi coś chyba przyśniło się w nocy i potem postanowił wszystko to spisać na kartce papierów tak właśnie powstał scenariusz. Gra aktorska to już nic lepiej nie powiem. Mam nadzieję , że reżyser tego badziewia zakończy już kręcienie filmów bo do reżyserki to on się nie nadaje.

ocenił(a) film na 1
DarkUncle

Ten film to nieporozumienie. jeśli chcecie obejrzeć sceny przemocy,to polecam film "7 dni".

ocenił(a) film na 1
nb50

chodziło mi o to , że tyle pogłosków było , że w filmie jest przemoc a w nim tego nie było pomijając kilka uderzeń w twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones