PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487505}
6,2 28
ocen
6,2 10 1 28
Chevolution
powrót do forum filmu Chevolution

w naszym kraju zakazane jest propagowanie nie tylko faszyzmu ale i totalitaryzmu więc sierpy młoty i morderca "che" na szczęście nie wejdzie oficjalnie do kin.. a jak wejdzie to składam zawiadomienie do prokuratury (z reklamą komórkową się spoznilem ale tu bede trzymał reke na pulsie). skandal....

bunio000

popieram, brak słów żeby z mordercy robić bohatera...
Takie poczynania trzeba tępić...

bunio000

Po ch.j oceniasz film jak nie widziales!!? Na tym portalu ocenia sie filmy po ich obejrzeniu a nie wyglasza swoje poglady! Ja mam w garazu sierp i młot to znaczy ze popieram totalitaryzm?? odp. prosze bo jak tak to pozbede sie tych przedmiotow...

scotyy

a skądże, niektórzy twierdzą nawet, że to bardzo przydatne narzędzia: "sierpem i młotem w czerwoną hołotę" ;P

co za różnica: niedawny film "Der Untergang" o lewaku Hitlerze i ten o lewaku Che. propagowanie komunizmu byłoby wtedy gdy KPP miałaby swoje reklamówki w tv ;]

Glanc

Hitler lewakiem? Chyba znamy inną historię.

Binula

Narodowy SOCJALIZM, mówi ci to coś?

Tom_Foss

Świnka morska jest rybą! MORSKA, mówi ci to coś?

Maltrick

Szkoda słów. Naprawdę.

Tom_Foss

otóż to. Polecam raz jeszcze zajrzeć do podręczników od historii.

Binula

Przepraszam bardzo, ale biorąc pod uwagę aspekt polityki gospodarczej (to był główny "problem", którym zajmował się Hitler) możemy stanowczo stwierdzić, że był lewakiem. Obiecując Niemcom państwo opiekuńcze - przykłady: VW - samochód dla każdej rodziny, Lebensraum - przestrzeń życiowa itd. Hitler wygrał wybory, został kanclerzem. To są fakty. Owszem nienawidził Żydów, ale wojnę z Polską i całym światem wywołał, bo gospodarka Niemiec w '39 ledwo przędła, a ogarniętym militaryzmem Niemcom trzeba było podsunąć kozła ofiarnego. Poza tym, czy to, że ktoś w swoim maluczkim umyśle nienawidzi jakiejś grupy etnicznej, narodu itp. oznacza, że jest prawicowcem? To w takim razie jak nazwiemy Stalina, Lenina, Dzierżyńskiego, afrykańskich dyktatorów i całą masę innych zbrodniarzy? Lewicowcy bardzo ładnie zwalają winę na innych niż oni sami. Proszę mnie nie uczyć historii.

Tom_Foss

Mam do szanownego Pana historyka pytanie - ukraińska "Swoboda" do jakiej strony należy?

Binula

Nie jestem historykiem. Nie do końca rozumiem pytanie odnośnie "strony", bo dziś pojęcie prawica/lewica nie ma w sumie zastosowania. Jak dla mnie to nacjonalistyczni socjaliści. Aby uniknąć nieporozumień dla mnie coś w pobliżu "prawicy" to liberalny konserwatyzm.

ocenił(a) film na 3
bunio000

Popieram. Z idiotami nie ma się co cackać.

bunio000

od kiedy film dokumentalny cokolwiek propaguje debile...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones