Odtwórz Zwiastun nr 2 1:28
Film

The Angriest Man in Brooklyn

2014 1 godz. 23 min.
6,2 12 016
ocen
6,2 10 12016
6 854
chce zobaczyć
{"id":"596988","linkUrl":"/film/Choleryk+z+Brooklynu-2014-596988","alt":"Choleryk z Brooklynu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/69/88/596988/7634712.2.jpg"}
Mieszkaniec Nowego Jorku, dowiadując się, że zostało mu 90 minut życia, postanawia naprawić krzywdy, jakie wyrządził najbliższym.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Choleryk z Brooklynu
Choleryk z Brooklynu (2014) Zwiastun nr 2 1:28
Choleryk z Brooklynu
Choleryk z Brooklynu (2014) Zwiastun nr 1 2:00
Choleryk z Brooklynu | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2014 | Film Kiedy Hanry Altmann ([person=223]Robin Williams[/person]) budzi się z okropnym bólem głowy, udaje się do szpitala. Ponieważ jego lekarz wyjechał na wakacje, przyjmuje go doktor Sharon ([person=40560]Mila Kunis[/person]). Kobieta jest przygnębiona stratą swojego ukochanego kota, Harolda. Zirytowana nieuprzejmością Hanry'ego przedstawia mu mrożąca krew w żyłach diagnozę. Altmann dowiaduje się, że ma tętniaka mózgu i zostało mu zaledwie 90 minut życia. Zdesperowany mężczyzna rozpoczyna szaleńczy wyścig po mieście, chcąc w ekspresowym tempie naprawić krzywdy, jakie wyrządził żonie, Beth ([person=46229]Melissa Leo[/person]), synowi oraz bratu Aaronowi ([person=3530]Peter Dinklage)[/person]. Tymczasem Sharon próbuje za wszelką cenę odnaleźć nieszczęsnego pacjenta, zanim będzie za późno.

Kiedy Hanry Altmann (Robin Williams) budzi się z okropnym bólem głowy, udaje się do szpitala. Ponieważ jego lekarz wyjechał na wakacje, przyjmuje go doktor Sharon (Mila Kunis). Kobieta jest przygnębiona stratą swojego ukochanego kota, Harolda. Zirytowana nieuprzejmością Hanry'ego przedstawia mu mrożąca krew w żyłach diagnozę. AltmannKiedy Hanry Altmann (Robin Williams) budzi się z okropnym bólem głowy, udaje się do szpitala. Ponieważ jego lekarz wyjechał na wakacje, przyjmuje go doktor Sharon (Mila Kunis). Kobieta jest przygnębiona stratą swojego ukochanego kota, Harolda. Zirytowana nieuprzejmością Hanry'ego przedstawia mu mrożąca krew w żyłach diagnozę. Altmann dowiaduje się, że ma tętniaka mózgu i zostało mu zaledwie 90 minut życia. Zdesperowany mężczyzna rozpoczyna szaleńczy wyścig po mieście, chcąc w ekspresowym tempie naprawić krzywdy, jakie wyrządził żonie, Beth (Melissa Leo), synowi oraz bratu Aaronowi (Peter Dinklage). Tymczasem Sharon próbuje za wszelką cenę odnaleźć nieszczęsnego pacjenta, zanim będzie za późno.

na podstawie
Assi Dayan "92 minuty pana Bauma" (materiały do scenariusza, historia)
studio
MICA Entertainment (produkcja wykonawcza) / AMIB Productions / Cargo Entertainment / Więcej...
data produkcji
2014
tytuł oryg.
The Angriest Man in Brooklyn
inne tytuły
Choleryk z Brooklynu Polska
92 Minutes (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych