PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149658}

Chromofobia

Chromophobia
6,3 2 028
ocen
6,3 10 1 2028
Chromofobia
powrót do forum filmu Chromofobia

Arcy-

użytkownik usunięty

dzieło.

hm,nie wiem czy wierzyć osobie która ma nick woda toaletowa...

użytkownik usunięty
Shrodis

Sądzę, że nie powinnaś. Eau de parfum znaczy "woda perfumowana". Pozdrawiam.

w wolnym tłumaczeniu, potocznie we Francji tak sie mówi jak u nas na wode toaletową ;)

użytkownik usunięty
Shrodis

Ciekawe, że fraza francuska jest we Francji tłumaczona 'wolno'. Jako pasjonat perfum (i tłumacz) wiem, że Francja jest kolebką perfumiarstwa. Rozróżnienie EDT i EDP to oczywistość. Bez odbioru.

jako nie pasjonat francji również wiem że jest kolebką perfumiarstwa, nie jest to wiedza specjalistyczna ;)

użytkownik usunięty
Shrodis

Nie jestem pasjonatem Francji. Życzę, abyś nauczyła/nauczył się czytać ze zrozumieniem. Nie tłumaczy się wolno fraz o znaczeniu ścisłym, zatem "eau de parfum" to woda perfumowana, a nie toaletowa. Coraz częściej zdumiewa mnie w ludziach ta chęć pisania - aby napisać cokolwiek. Niemniej Ty możesz uważać mnie i za wodę kolońską. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3

Nic z tej opinii nie wynika - jest za krótka.
Mi się film nie podobał. Akcja wolna. Z trudem dotrwałem do końca.

użytkownik usunięty
Kaiser_3

Natomiast z Twojego komentarza wynika bardzo wiele. Masz inne oczekiwania. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3

Z mojego trochę więcej, chociaż zdarzało mi się pisać więcej.
Podejrzewam, że gdybym film ocenił na arcydzieło to nie zabrakłoby mi argumentów.
To nie złośliwość. Po prostu pisząc uzasadnienie możesz pomóc innym w podjęciu decyzji.

A ja zwyczajnie ciekawy jestem dlaczego Ci się tak spodobał.

użytkownik usunięty
Kaiser_3

W skrócie więc: uważam, że jest to głęboki i pełen empatii film o wyobcowaniu, samotności, małości, zagubieniu - i różnych poziomach etyki. Rola Kristin Scott Thomas - porażająca. (Napisałem uzasadnienie, a za moment pewnie inny widz napisze jak Ty, że film go znudził.)

ocenił(a) film na 9

no dobra ... obejrzę ten film...

użytkownik usunięty
riko62

Pozdrawiam entuzjastę Stalkera.

ocenił(a) film na 9

po 1 minucie filmu "Chromofobia" napisze tak.... to nie jest film dla kretynów, ogladanie musialem przerwac w 12 minucie , ale teraz wracam , .....

ocenił(a) film na 9

hehe, STALKER .... cieżki temat .........

użytkownik usunięty
riko62

Mnie nie przytłoczył. :-)

użytkownik usunięty
Kaiser_3

Zadowolony?

ocenił(a) film na 3

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones