PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625832}

Chwała dziwkom

Whores' Glory
6,5 10 999
ocen
6,5 10 1 10999
6,2 4
oceny krytyków
Chwała dziwkom
powrót do forum filmu Chwała dziwkom

Dokument pokazujący prawdziwe życie dziewcząt/kobiet, które uprawiają nierząd. Prawdziwa i przerażająca prawda o dziwkach i tym jak niektóre są zmuszane przez rodziny do kontaktów (często zresztą brutalnych) z obcymi mężczyznami i sposób ich traktowania przez burdel mamy, szokujące!

ocenił(a) film na 6
karolina100

W sumie można ten film polecić . Całość trochę nudnawa ale w dość prosty sposób pokazuje postrzeganie prostytucji w różnych kulturach.

ocenił(a) film na 9
karolina100

W trakcie seansu jedno pytanie nie dawało mi spokoju:

Jak ten koleś to robi ????

Jak mu się udaje wcisnąć z kamerą tak głęboko w ten- podobno- intymny i owiany prywatnością świat?? Jak to jest, że go nie wywalają na zbitą mordę za drzwi?? Facet musi mieć genialne podejście do swoich bohaterów !

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Dokładnie to samo pytanie sobie zadawałem.

Obstawiałbym 1) umiejętność szybkiego nawiązywania relacji z miejscowymi i 2) oczywiście pieniądze.

ocenił(a) film na 9
lukaszet

Pieniądze skłoniłyby je do mówienia, ale nie do szczerości.

Z pierwszą koncepcją się zgodzę. Plus wiara w to, że te kobiety naprawdę chciały, by ktoś je wysłuchał.

karolina100

mega masakryczny film... Prawda o naszym świecie jest jak te dziwki. Brudne, nagie, poniżane, bez wyjścia. Kontrastując to z bogaczami, korporacjami(długo by wypisywać) chce mi się płakać...

ocenił(a) film na 8
dazm

Chyba najlepszy komentarz pod tym filmem. Dziękuję ci i .. amen. Niestety. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones