PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712251}

Cicha noc

The Night Before
5,9 16 717
ocen
5,9 10 1 16717
5,6 11
ocen krytyków
Cicha noc
powrót do forum filmu Cicha noc

Film trafia do folderu "Do jointa" :)

ocenił(a) film na 4
zaxnhwzg

To chyba sobie odpuszczę, choć z drugiej strony Rogen gra.

użytkownik usunięty
kryslav

Eee.... Generalnie Rogen gra w komediach 'do jointa'...

ocenił(a) film na 4

Tak, gra w takich. Nie lubię komedii tego typu, ale z drugiej strony lubię tego gościa. Taki pozytywny typ z niego.

kryslav

bo pewne filmy oglada się tylko 'do jointa', vide Mac and Devin goes to highschool. Film ów bez solidnego najarania się, nie bawi tak samo. I tak samo jest z takimi filmami w których gra Rogen, który - nie wiem czy zwróciłeś uwagę - w każdym filmie przynajmniej raz jara trawę

ocenił(a) film na 4
Mayk_L

Nie przypominam sobie, żeby w jakimś filmie nie jarał.

ocenił(a) film na 7
kryslav

w nowym filmie "Like Father" jest śmieszna scena dla fanów Rogena, gdy jest razem z wycieczką na Jamajce i gra tam miłego faceta, i gdy jeden z tamtejszych oferuje wycieczce jointa ten jako jedyny mówi "ja nie pale"

ocenił(a) film na 7
zaxnhwzg

CHWAL SIĘ ĆPANIEM ĆPACZU XD

zaxnhwzg

a co masz tam jeszcze w tym folderze ? :D

tomson112

Gentlemen Broncos

tomson112

Dazed and Confused
Fast Times at Ridgemont High
Half Baked
Friday
Grandmas Boy
Hot Fuzz
How High
Jay and Silent Bob
Harold & Kumar
Up in Smoke
This is the End
Pineapple Express

ocenił(a) film na 7
zaxnhwzg

Piękna lista! Na mojej jeszcze są takie pozycje jak Las Vegas Parano, Sausage Party, Hot Tub Time Machine i Superbad, chociaż Rogen zajmuje i tak pozycję numer 1 :)

zaxnhwzg

https://www.filmweb.pl/film/Ciastko+z+niespodziank%C4%85-2007-322446 polecam do joya, Ps. szanuję dobór - przede wszystkim 2 komedie z Simonem Peggiem ! :)

ocenił(a) film na 8
zaxnhwzg

Też bym chciała wiedzieć co masz w tym folderze :D

domcia2605

to nic tylko sie spiknac i ogladac :D

ocenił(a) film na 9
zaxnhwzg

Dokładnie,do jointa i browarka film w sam raz.Ale nawet i bez tego idzie się uśmiać np.scena z pasterką w kościele :D,do tego fajny świąteczny klimat.Film pokazuje jak ważni są przyjaciele i przyjaźń D.

ocenił(a) film na 5
zaxnhwzg

Po nitce do kłębka. Najpierw ty, czyli płotka, potem twój pan dostawca i tak do grubej ryby. KGP dziękuje za namiary;)

katedra

jak coś to kierujcie się odrazu do Ameryki południowej, wkońcu tajemnicą poliszynela jest kto dostarcza towar do Europy, nie?

ocenił(a) film na 5
Mayk_L

Na pewno w Hameryce wiedzą gdzie jest wschodnia Europa i Polska

zaxnhwzg

66 ludzi z tobą to nieudacznicy zużywając tlen!

zaxnhwzg

Rekomendacja jakiej potrzebowałam <3

zaxnhwzg

- WASZA WYSOKOŚĆ
- IDIOKRACJA
- SPRZEDAWCY 1 & 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones