PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=27}
5,7 3 439
ocen
5,7 10 1 3439
Ciemna strona Wenus
powrót do forum filmu Ciemna strona Wenus

żona znanego dyrygenta (znacznie od niej młodszego) po wizycie nieznajomej (nierozgarniętej i prostej), podającej się za kochankę jej męża, zaczyna zachowywać się nieco dziwnie.
histeryczna zazdrość, wulgarność, seksualne pobudzenie, agresja. desperacja zdradzonej kobiety czy histeria znudzonej kobiety?
dziwne postacie, dziwne dialogi,. dziwne pozy, dziwne zachowania, dziwna muzyka. dziwność nie jest tożsama z sztuką, zamiast filmu z ambicjami mamy więc żenującą farsę.

harkonen_mgla

żona znanego dyrygenta (znacznie od niej młodszego) - wydaje mi się, że nie tylko Englert jest starszy od Wagner, ale i filmowy bohater był duzo starszy od swojej żony.

ocenił(a) film na 1
nana_kleinfrankenheim

o jejku! a to mi się gafa trafiła! miało być oczywiście - znacznie od niej starszego! wstydliwe przejęzyczenie za które ogół przepraszam

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

"Dziwność nie jest tożsama z sztuką", zatem wszelkie odstępstwo szeroko rozumianych tekstów kultury - wyzbytych z chwytów mimetycznych, dezawuuje je? Mimo że film jest przewidywalny, mnie osobiście nieźle rozbawił.

ocenił(a) film na 1
Czas_spac

a) egzotyczny wniosek b) nieudolna i leniwa głupawka może bawić, ale nie bywa rozrywką wysokiego lotu

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Również tak uwazam, nic wartego obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones