PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870298}
7,9 11 809
ocen
7,9 10 1 11809
Ciemne strony rybołówstwa

Współtwórca przełomowego dokumentu "Cowspiracy: Tajemnica równowagi ekologicznej środowiska" przedstawia "Ciemne strony rybołówstwa". To kolejny film z serii, który ujawnia alarmujące - i mało znane - fakty pokazujące, jak ludzie nieodwracalnie niszczą środowisko morskie. Filmowiec Ali Tabrizi chciał początkowo nakręcić dokument o pięknieWspółtwórca przełomowego dokumentu "Cowspiracy: Tajemnica równowagi ekologicznej środowiska" przedstawia "Ciemne strony rybołówstwa". To kolejny film z serii, który ujawnia alarmujące - i mało znane - fakty pokazujące, jak ludzie nieodwracalnie niszczą środowisko morskie. Filmowiec Ali Tabrizi chciał początkowo nakręcić dokument o pięknie swojego ukochanego oceanu, jednak nie mógł przejść obojętnie obok wszechobecnych zniszczeń. Od zanieczyszczającego wody plastiku i sprzętu do połowów, przez nieodwracalne szkody spowodowane trałowaniem dennym i przyłowami, po nielegalne połowy i niszczycielskie praktyki łowieckie - ludzkość sieje spustoszenie w życiu oceanicznym, a co za tym idzie na całej planecie. To, co ostatecznie odkrył Tabrizi, nie tylko podważa koncepcję zrównoważonego rybołówstwa, ale szokuje każdego, komu zależy na cudach morskiego życia, a także na przyszłości naszej planety i naszego miejsca na jej powierzchni.

Ciemne strony rybołówstwa
Zwiastun nr 1
nr 1 2021-03-04T09:24:48 https://fwcdn.pl/webv/66/58/56658/56658.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/298/870298/seaspiracy___official_trailer___netflix.vp9.1080p.webm
Ciemne strony rybołówstwa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

studio
Aum Films / Disruptive Studios
tytuł oryg.
Seaspiracy
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones