PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 611
ocen
5,0 10 1 78611
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Ciemniejsza strona

ocenił(a) film na 5

Jestem świeżo po seansie i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy w scenariuszu aktorzy mieli napisane "grać bez emocji"? Ludzie, po raz pierwszy spotykam się żeby aktorzy majacy nawet odrobinę doświadczenia w aktorstwie zachowywali się jak totalna amatorszczyzna rodem z seriali parasokumentalnych. Sceny, gdzie powinno być napięcie są tak okrojone, że człowiek w końcu gubi wątek i wszystko sprowadza się do bzykania. W skrócie - fabuła nie jest istotna, bo liczy sie seks na ekranie . Ogółem zdjęcia do filmu czy muzyka były na plus tak gra aktorska , a właściwie jej brak była do bólu męcząca. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na to iść to na pewno nie w zwykły dzień, bo wydać 30 zł za bilet to ogromna strata. Polecam iść w doborowym towarzystwie żeby ponabijać się z gry aktorskiej. Daję 5, ponieważ z nudów zacząłem żartować ze znajomymi z beznadziejnej gry aktorów, co bardzo umiliło mi oglądanie filmu. Lepsze od pierwszej części, ale nadal jest to słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones