PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 611
ocen
5,0 10 1 78611
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Nie oszukujmy się, wiadomo że film do ambitnych nie należy :).
Zdaję sobie z tego doskonale sprawę, i śmieszą mnie hejterzy którzy tak strasznie bojkotują ten film(tak jak to kiedyś było ze zmierzchem) i obrażają wszystkich którzy mają czelność wybrać się na seans do kina, bo przecież trzeba być bezguściem i unteligentem, etc... :P Bicz plz.
Ja miałam przez połowę filmu bekę, naprawdę świetnie się bawiłam na premierze :D
Jedynka mi się dłużyła, a tutaj było na odwrót. Wiele scen było tak absurdalnych, że połowa sali powstrzymywała się żeby nie zacząć siarowato rechotać na cały głos na sali.
Najbardziej mnie chyba rozwalił sms od zazdrosnego Graya o treści "Odpowiedź brzmi nie" :D A już totalnie rozłożył mnie na łopatki ogromny, zatrważający wypadek, kiedy to wszyscy beczą i przeżywają że Gray zginie, a tu 3 minuty później wspomniany bóg seksu wbija spocony do domu, jakby zmachany co najwyżej po intensywnym treningu ;))
Ktoś jeszcze był na premierze? :)
A może zaraz jakiś pseudokrytyk tu wbije i mi nazda że jestem bezguściem? :D :)

ocenił(a) film na 6
kilmenyy

Btw, co jak co, ale soundtrack był boski!!

ocenił(a) film na 9
kilmenyy

Ja byłam i jestem szczerze zachwycona, w porównaniu do cz.1 niebo a ziemia. Gra aktorska dużo lepsza i sporo zabawnych scen czego się nie spodziewałam. Dla mnie film kozak

ocenił(a) film na 6
tysiaaq

Jak dla mnie może nie kozak, i gra aktorka też pozostawiała trochę do życzenia, głównie chodzi mi o scenę wypadku ;D
Ale tak czy siak przyznam że zostałam pozytywnie zaskoczona.. Soundtrack też odegrał tu moim zdaniem ogromną rolę, bo dobór utworów był świetny.. :-) Kiedyś przeczytałam 1wszą część trylogii, coś czuję że do kolejnej ekranizacji nadrobię resztę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones