PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 650
ocen
5,0 10 1 78650
2,3 15
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Moje odczucia

ocenił(a) film na 7

Przyznam, że po obejrzeniu Ciemniejszej strony Greya jestem mile zaskoczona. Film mi się podobał. Oglądałam pierwszą część i przyznaję ,że oceniłam ją słabo. Dwójka jest na prawdę dużo lepsza. Widać, że główni aktorzy poznali się już na tyle dobrze ,że świetnie im się razem grało. Wg mnie jest to wyczuwalne. Widać ktoś się mocniej przyłożył do realizacji filmu. Nie jest to arcydzieło ale serio polecam wszystkim ,którzy mieli okazję przeczytać książki i oglądali pierwszą część. Świetny film na wypad z koleżankami. I myślę, że nie zasługuje na Złote Maliny;-)

ocenił(a) film na 3
aniadolan1

Właśnie wróciłam z seansu i gdybym wiedziała, że film będzie tak słaby, to zostałabym w domu i wysprzątałabym mieszkanie:D. Film według mnie był nudny, dialogi sztywne przerywane co jakiś czas scenami seksu, które nie wywoływały żadnych emocji, chyba nawet u płci męskiej, ale tu już panowie musieliby się wypowiedzieć. Są filmy, na które potrafię iść kilkukrotnie (karta CC), ale tego filmu nie obejrzałabym za dopłatą.

Curious0

Przecież to było wiadome że będzie słaby ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones