PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 611
ocen
5,0 10 1 78611
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Bo film nigdy nie będzie dorównywał naszej wyobraźni, ale mimo to ta część jest zdecydowanie dużo lepsza od pierwszej ekranizacji. Dakota świetnie pasuje do książkowej Anastazji Steele, jednak Jamie Dornan jako Christian Grey jest sprzeczny z jego opisem. W książce było napisane, że Grey ma wiecznie potargane miedziane włosy, pełne i ładnie wykrojone usta a na widok jego urody każda kobieta się czerwieni. Nie oszukujmy się-Dornan urodą szału nie robi, poza tym ma za "miłą" twarz na tę rolę.
Śmieszy mnie jak wszyscy faceci przeżywają ten film xd skoro się wam nie podoba i jesteście zazdrośni, że wiele kobiet szaleje na punkcie tej książki i postaci Greya to po prostu nie oglądajcie! Nikt was nie zmusza.

ocenił(a) film na 9
Lidkaaxox

Sprzeczny z opisem, bo nie ma potarganych włosów? Pełnych ust? No to już jest chyba trochę czepialstwo... ;)
Ja się tam na przykład bardzo czerwienię jak go widzę;) Nawet jako psychopatyczny zabójca wzbudzał we mnie jednoznaczne odczucia. Jak dla mnie- dobrze dobrany do tej roli, rozczochrany był w 1 części. Tej gorszej. W tej- wyglądał idealnie. Dakota też dużo lepiej wyglądała, pasują jej mocne usta.
Poza tym, jeżeli uważasz że dostał rolę za "miłą" twarz to polecam faktycznie serial The Fall- jest dobrym aktorem, przynajmniej ja tak uważam. Pierwsza część tej trylogii uważam,że była poniekąd spaprana przez reżyserkę a nie tak do końca tylko aktorów.
Tak czy siak, mi się tam miło oglądało- gniot czy nie gniot- nie kieruję się nigdy opinią innych i dałam wysoką ocenę za własne odczucia bez zbędnego porównywania z książką.
Ale z jednym się zdecydowanie zgadzam- po co na siłę oglądać? Ja swojego nie zmuszałam do oglądania, jeszcze by mi popsuł seans :D
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones