PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 573
oceny
5,0 10 1 78573
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Opinie

ocenił(a) film na 2

Jak wasze wrazenia? Dawno nie widzialam takiej szmiry!! Ok, pierwszej Czesci nie widzialam, na druga zostalam zaproszona tylko dlatego poszlam. Ale Film bez sensu, bez fabuly. Po wyjsciu z Kina nie Mialam pojecia o czym byl ( byl o niczym) koniec bez konca- Stoja na moscie ogöadaja fajerwerki i Boom! Napisy koncowe. Aktorzy tez grac nie umieja

użytkownik usunięty
rachel20

tępe dzidy i tak zapełnią sele kinowe hehe

rachel20

Moja opinia ? gówno film o niczym totalnie

ocenił(a) film na 10
rachel20

Szkoda, ze nie widzialas pierwszej czesci, jakby nie bylo jest to kontynuacja, jesli chodzi o zakonczenie to konczy sie tak jak w ksiazce, wiec czekamy rok na kolejny film.

ocenił(a) film na 10
karlyk84

zgadzam się ale wątki w książce różnia się od tych w filmie. Usunieto dużo scen które pojawiają się w książce poza tym w filmie nie ma kilku czołowych postaci z książki. Może film by miał lepsze oceny gdyby zrobili go tak jak w książce, gdyby pokazały się nowe postacie i jakieś inne wątki poboczne to by było ciekawe a tak film opiera się tylko na Greyu i Anie, aktorów drugoplanowych też za bardzo nie widać gdzie w książce pojawiali się często.

ocenił(a) film na 10
allforu

No niestety duzo pomineli, przeciez Ana leciala z Christianem helikopterem na wystawe Jose, nie ma brata Kate, z tym fryzjerem tez tak nie bylo, tak jak z salonem Esclava, poza tym, nie dali sceny jak Kate robi jazde Christianowi o e-maila (ten caly kontrakt), jak byla akcja z byla ulegla, to Ana siedziala z bratem Kate w barze naprzeciwko i wiele innych. No ale dochodze do wniosku, ze jakby chcieli tak kropka w kropke krecic tak jak jest w ksiazce, to siedzielibysmy w kinie ze 3 dni ;) Ale i tak bardzo mi sie podobalo.

ocenił(a) film na 7
rachel20

Widocznie nie zrozumiałaś fabuły ;)

deprimo

Lol a co w tym filmie jest do rozumienia

Tomek23199304

hahha padłam :D lepiej się nie kłócić z osobami, które bardzo dobrze zrozumialy fabułę i uważają film za arcydzieło.. szkoda nerwów :)

madziius

Tak bo w koncu grey to taki " glemboki" film tylko ja ingnorant tego nie potrafię zrozumiec to jest film o miłosci

Tomek23199304

po prostu nie zrozumiałeś prostego przesłania, kiedy jesteś w związku i jesteś facetem masz być dominantem i rozkazywać kobiecie, a kobieta ma być ci uległa i zawsze wykonywa twoje polecenia. ;)

nieznajomy43

No faktycznie teraz film ma sens przeciez to takie proste a ja tego nie dostrzegałem;)

ocenił(a) film na 2
Tomek23199304

Tomek zgadzam sie w 100% widocznie tez nie rozumiem tego "glembokiego" przeslania. Filmu nie widzialam, ale przeczytalam ksiazke, wiec Wiem ze To kontynuacja. Film nadal bez sensu i bez fabuly

rachel20

Film o tym ze jak jestes bogaty to lasce nie będzie przeszkadzac to ze jestes popier..ony psychicznie

deprimo

Hahaha. Dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones