PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 611
ocen
5,0 10 1 78611
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Film podobał mi się zdecydowanie bardziej niż część pierwsza. Oczywiście było dużo więcej rozbieranych scen, co według mnie nie zdominowało ekranizacji. Zakończenie filmu było dla mnie ogromnym zaskoczeniem- nie spodziewałam się, że Grey i Anastasia się zaręczą. Od tego momentu wzruszenie tylko rosło. Osobiście przyznaję, że nawet udało mi się uronić łzę, bo po prostu uwielbiam piękne zakończenia :) Ponadto sporo zabawnych scen, które rozśmieszyły każdego widza na sali kinowej.
Wprowadzenie wątku psychologicznego rozbudowało akcję filmu i potrafiło wciągnąć.
Polecam gorąco ten film i czekam na część trzecią :)

klaudia99w

To był tam jakiś wątek psychologiczny ?

ocenił(a) film na 10
Tomek23199304

a zazdrosc byłej dziewczyny?
uczenie miłości drugiej osoby?

klaudia99w

Była dziewczyna pojawiła sie moze max w trzech scenach i mam wrazenie ze jej wątek mozna spokojnie wyciąć i nic by sie nie stało. Po za tym cięzko jest dostrzec jakiś wątek psychologiczny kiedy głównie postacie rozmawiają jak roboty a nie jak prawdziwi ludzie

ocenił(a) film na 10
Tomek23199304

No ok :) ale jednak jest cokolwiek poza tym seksem.

klaudia99w

I tak na trzecią część pojde bo czerpię jakąś masochistyczną przyjemność z oglądania tych filmów to jest film z gatunku tak złych ze az dobrych

ocenił(a) film na 10
Tomek23199304

no ok, przecież o gustach się nie dyskutuje :) Nikt cię nie zmusza :)

klaudia99w

Ano nikt sam poszedłem z własnej woli)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Tomek23199304

Jak łatwo można zmiażdżyć drugiego człowieka ? Jak uwarunkowanie biologiczne może nieodwracalnie pokaleczyć psychikę człowieka? Jeżeli nie idzie się na film żeby cieszyć ryj do cycków, to naprawdę wiele można zobaczyć i wyczytać w niedopowiedzeniach.

4444natka

Tylko ze są filmy które poruszają takie tematy znacznie ale to znacznie lepiej :) z lepszą grą aktorską

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones