PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 611
ocen
5,0 10 1 78611
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

jestem w trakcie oglądania. Sugerując się komentarzami, spodziewałem się wyzwania intelektualnego na poziomie co najmniej Incepcji. Na razie daję radę, co będzie dalej ciężko powiedzieć. Właśnie Christian zaproponował Anastazji, żeby się pochyliła i że zasadzi jej kulki , na co ona, że do dupy nie da sobie tego wsadzić. Na to on żeby nie robiła scen, bo to kulki dopochwowe a nie dodupne, a ona, że w takim razie OK. Na razie oglądam a analizowanie, konstatacje,refleksje nad puentą i głębią przekazu zostawię na później, gdy z czystą głową postaram się uchwycić myśl i przesłanie twórców....

użytkownik usunięty
dewille

I jak dałeś radę? Jestem ciekawa czy mężczyzna, który porozumiewa się komunikacją niskokontekstową wyłapał coś z komunikacji wysokokontekstowej, która jest w filmie. Jeżeli jesteś 100% mężczyzną to fakt film będzie wymagał od Ciebie wyzwania intelektualnego. I nie piszę tego, żeby Cię urazić. Raczej chcę powiedzieć, że większość kobiet nie ma problemu z powiedzeniem o czym był film, jakie jest przesłanie filmu i jakie sa z tego wnioski bo wszystko wyłożone jest na tacy. Mężczyźni mają z tym problemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones