PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 611
ocen
5,0 10 1 78611
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

I z pełnym przekonaniem powiem że więcej czasu na ten shit nie zmarnuje. Nie mogę też uwierzyć że ponad 3500 tyś osób czeka na ten film. Do czego ten świat zmierza.. Jeśli są ludzie na tym świecie, którym się pierwsza część spodobała , szczerze współczuję braku gustu. Pozdrawiam

BestBone

zgadzam się w całej rozciągłości

ocenił(a) film na 1
BestBone

Przyklepuje wszystkimi kończynami. Shit dla debili.

BestBone

ja nawet nie zdecydowałam się obejrzeć pierwszej części :P

użytkownik usunięty
BestBone

Myślę, że każdy ma prawo oglądać co mu się podoba. Część pierwsza mi się nie podobała (choć soundtrack był świetny IMHO), więc na drugą nie czekam. Ale mówienie ludziom, że mają "brak gustu" jest śmieszne i chamskie. Ale taki już ten naród jest, by innym do...bać.

Wyrażanie szczerej opinii to dla ciebie chamstwo? Daleko to zdanie odbiega od tego. Nie miałem zamiaru nikomu jak to napisałeś do...bać, po prostu nie mogę w to uwierzyć że taki film doczekał się kontynuacji. Jeśli mimo to uważasz że "brak gustu" jest chamstwem i obrazą, tobie również szczerze współczuje. Pozdrawiam

BestBone

Zgadzam się :) aleee "3500 tyś" troszkę razi, więc uprzedzając innych upierdliwców to 3,5 tys, albo 3500 osób :)

BestBone

ja moze i 1 część obejrzałam i mi się nie podobała, ale zobaczę tę z ciekawości by się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones