PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231854}

Cios poniżej pasa

Waist Deep
7,0 8 372
oceny
7,0 10 1 8372
Cios poniżej pasa
powrót do forum filmu Cios poniżej pasa

5/10

ocenił(a) film na 5

Nie wiem skąd taka ocena, film może i by mnie zainteresował ale tylko gdybym miał maks 14 lat, a tak niestety tylko nudził (o naiwności fabuły nie będę się rozpisywał, ale wprost razi ona w oczy, od samego początku aż do końca seansu).. Ps. Jedyne co mi się w tym filmie podobało to muzyka i za nią w dużej mierze jest ta 5. Film niektórym może się podobać, ale jeśli szukasz w filmach coś więcej niż bum,bum, fajna laska i rażąca w oczy historia czarnoskórego gangsta hero o gołębim sercu i twardych jajcach to daj sobie spokój z tym filmem.......

ocenił(a) film na 10
p_beatman

film jest naprawde dobry a fabuła swietna a na dodatek swietna laska i dobrzy aktorzy jak cie cos razi w oczy to ic se do okulsity

ocenił(a) film na 5
TheRaperGoood

Świetna fabuła i dobrzy aktorzy, a ty z wykształcenia jesteś polonistą. Wszystko się zgadza, wybacz że się pomyliłem..

ocenił(a) film na 10
p_beatman

o kurwa ale teksty cisniesz

ocenił(a) film na 6
TheRaperGoood

http://www.youtube.com/watch?v=gXTORBml8ow&feature=related Tak na temat. A swoją drogą, to film do przełknięcia, zależy od gustu. A o gustach się nie dyskutuje, nie? Najbardziej mnie chyba 'raziła' kamera, która była strasznie niestabilna. Już nie mówię o takich rzeczach jak niezłapanie ostrości przez 30 sekund, czy zbyt małe naświetlenie w scenie strzelaniny. No ale ogólnie, to OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones