PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123098}

Co do sekundy

Seconds to Spare
5,2 267
ocen
5,2 10 1 267
Co do sekundy
powrót do forum filmu Co do sekundy

Widzę, że mało tutaj wypowiedzi na temat filmu "Co do sekundy", więc trzeba coś napisać. Otóż obejrzałam przypadkowo ten film - wczoraj na TVP 2 koło północy. Muszę stwierdzić, że ten film wciągnął mnie i baaardzo zaciekawił co spowodowało, że obejrzałam go do konca. Moim zdaniem film był REWELACYJNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Takie jest moje zdanie. Film mi się bardzo podobał - teraz stał sie jednym z moich ulubionych(!) Super obsada, aktorzy świetnie wczuli się w swoje role. Wszystko było SUPER! Oby więcej tego typu filmów! SUPER! THE BEST! To na tyle, nie będę się rozpisywać za wiele, bo ileż to można razy pisać to samo, czyli, że film był ŚWIETNY! To moje zdanie. Pozdrawiam WSZYSTKICH! BUZIAKI:*

ocenił(a) film na 9
superkate

wstyd się przyznać ale ja dopiero dziś go obejrzałem chociaż Antonio Sabato jr to mój ulubiony aktor.. Zgadzam się,film świetny,polecam z nim "wietnamski eksperyment" i "pseudonim rossomak" :)

ocenił(a) film na 4
superkate

Niestety, moje zdanie jest odmienne. Film jest schematyczny, przewidywalny do bólu, a główny bohater sztywny i, no ba, niezniszczalny. Osobiście nie przepadam za tego typu produkcjami. Lubię oglądać akcję i efekty specjalne, ale czy to musi być koniecznie porwany pociąg/samolot z odważnymi zakładnikami i terrorystą, którego może zniszczyć jedynie nieśmiertelny i nieomylny główny bohater?

Artemisia_vulgaris_1986

No film faktycznie pełen clichés, ale dla mnie to wcale nie zmniejszyło przyjemności z oglądania, w sumie to dawno takiej radochy z filmu akcji nie miałem. Głównie profile postaci się do tego przyczyniły, ten śmieszny tchórzliwy sprzedawca samochodów, psychopatyczny szef najemników i słodka pani przywódczyni ekoterrorystów. Co do tej ostatniej to w sumie jestem ciekaw, czy przeżyła... film nie wyjaśnia tego do końca.

ocenił(a) film na 4
Xfing

Raczej wątpię czy przeżyła - została postrzelona w brzuch, więc raczej nie uciekła z lokomotywy, która chwilę później wybuchła. Mnie niestety taka właśnie przewidywalność zniechęca do oglądania. Lubię, gdy film trzyma w napięciu, bo nie wiadomo co za chwilę się wydarzy - tu było wręcz odwrotnie.

Jedynym ciekawym wątkiem była śmierć terrorysty-psychopaty. Tego nie byłam w stanie przewidzieć.

Artemisia_vulgaris_1986

No, ale zastosowanie postaci typu "antivillain" w postaci Eve było dość rzadkim posunięciem, nie spotykam się często z takimi zagraniami w filmach akcji. Chyba mało filmów oglądam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones