Co jest grane, Davis?

Inside Llewyn Davis

2013 1 godz. 45 min.
6,7 25 469
ocen
6,7 10 25469
24 708
chce zobaczyć
7,0 15
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":15}
{"type":"film","id":633150,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Inside+Llewyn+Davis-2013-633150/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Co jest grane, Davis?
  • joejgal92 ocenił(a) ten film na: 8

Film ma niesamowitą aurę. Główny bohater budzi troskę, jest uroczy, a zarazem hipnotyzujący. No i ta muzyka, ach!

• dcd666 ocenił(a) ten film na: 6

joejgal92 Naprawdę uważasz, że jest uroczy? Dla mnie był przesadnie nerwowy, drażniący...a kiedy już się z tym oswoiłem okazał brak konsekwencji i się zmienił. Wiem, że jest postacią filmową, ale odniosłem wrażenie, że to koślawa karykatura. Nikt, nigdy mnie tak nie zmęczył w kinie.

• dcd666 mnie główny bohater może nie zahipnotyzował, ale na pewno zainteresował. jego poszukiwania, miotanie się były mi dużo bliższe niż drugi głośny tytuł o zagubionych trzydziestolatkach - 'Frances Ha'. tam właśnie bohaterka mi działała na nerwy, wydała mi się przerysowana. tu było delikatniej, subtelniej. bardzo udany seans, a ścieżka dźwiękowa tworzy świetny klimat.

więcej, bez spojlerów => http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/04/inside-llewyn-dav...

• joejgal92 :) ciekawe co jest uroczego gościu, ktory zabija własne dzieci, sypia z cudzymi żonami, obraża ludzi - jak sam o sobie powiedział jest złym człowiekiem

• dobro10 Ile tych dzieci zabił? Możesz się pomylić o setkę lub dwie, nie bądźmy nadmiernie skrupulatni.

• bartje ocenił(a) ten film na: 8

zweistein Bardzo ładna riposta...

• andrze_r ocenił(a) ten film na: 10

joejgal92 Film wciąga od pierwszego wejrzenia ten klimat i muzyka. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. W Polsce go nie doceniają na zachodzie ma lepsze oceny na Rotten Tomatoes 94% na IMDB 7.5. Mam wrażenie że w Polsce ocenia go gimbaza

• andrze_r No ok, ale 10? Serio aż genialny?

• joejgal92 Mnie się też bardzo, bardzo spodobał, ale odebrałem go również jako drwinę z muzyki folk. jakoś ci muzycy przewijąjcy się w filmie są wyjątkowo żałośni, a może my ludzie jesteśmy właśnie tacy ?

• MartuszkaS ocenił(a) ten film na: 5

joejgal92 Czekałam aż dołączy do Mike'a, ale niestety tylko go pobili. Zwykły darmozjad.

• joejgal92 "Inside Llewyn Davis" to jeden z tych filmów które mają mnie już od pierwszej sekundy. W ogóle moim zdaniem jest absolutnie fantastyczny - od pierwszej do ostatniej minuty. Największy atut tego filmu to bez wątpienia muzyka. A tak dokładniej - Oscar Isaac.Mam nadzieję że w przyszłości będzie miał więcej takich ról.