Film

1989 1 godz. 19 min.
6,5 2 251
ocen
6,5 10 1 2251
700
chce zobaczyć
{"id":"4618","linkUrl":"/film/Co+lubi%C4%85+tygrysy-1989-4618","alt":"Co lubią tygrysy","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/46/18/4618/7626435.2.jpg"}
Dwaj przyjaciele udają się do Sopotu, gdzie jeden z nich ma zamiar znaleźć pocieszenie po odejściu żony.

Piotr (Wojciech Pokora), docent matematyki w średnim wieku, zostaje porzucony przez żonę. Załamany, próbuje popełnić samobójstwo. Od tego zamiaru odwodzi jednak Piotra przyjaciel, zabawowy Marek (Krzysztof Kowalewski), który proponuje wspólną wyprawę do Sopotu. Swobodna atmosfera nadmorskiego kurortu ma sprzyjać nawiązaniu nowychPiotr (Wojciech Pokora), docent matematyki w średnim wieku, zostaje porzucony przez żonę. Załamany, próbuje popełnić samobójstwo. Od tego zamiaru odwodzi jednak Piotra przyjaciel, zabawowy Marek (Krzysztof Kowalewski), który proponuje wspólną wyprawę do Sopotu. Swobodna atmosfera nadmorskiego kurortu ma sprzyjać nawiązaniu nowych erotycznych znajomości, które uleczą matematyka z samobójczych myśli. Niestety, kolejne próby nawiązania znajomości kończą się niepowodzeniem.

studio
Studio Filmowe Oko
inne tytuły
Film kręcono w Sopocie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.