PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4622}

Co?

Che?
5,3 1 373
oceny
5,3 10 1 1373
4,7 3
oceny krytyków
Co
powrót do forum filmu Co?

Mi się podobał...

ocenił(a) film na 10

"Co?"jest zaliczany do słabszych dzieł Polańskiego, często pomijany w jego filmografiach, z niską oceną przez widzów i krytyków...

Film jest całkowicie nietypowy jak na dzieło Polańskiego. Ale przyznam, że mi się bardzo podobał, Słodki, dobrze zrobiony, dużo nagości zwłaszcza głównej bohaterki, wciąga od samego początku do końca, pozbawiony sensu i chyba właśnie o to chodzi, zresztą tytuł mówi sam za siebie. Polański bardzo dobrze dobiera tytuły swoich filmów, na ogół jeden wyraz mówiący sam za siebie.
Bardzo podobała mi się postać głównej bohaterki a także "Komara" grana przez samego reżysera.
Oglądałem wszystkie filmy Polańskiego i lubie ten film, takie odbicie od jego wcześniejszych i późniejszych dzieł.

ocenił(a) film na 8
lukasz78902

Widziałem fragment tego filmu ale chciałbym obejrzeć cały. Nie mogą go nigdzie obejrzeć ani znikąd ściągnąć. Jak tobie udało się obejrzeć ten film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
nephilim_718

Można go kupić, jak na dzieło Polańskiego jest dość tani, od 10-15zł.

ocenił(a) film na 8
lukasz78902

Gdzie można go kupić?

doliwaq

teraz w kiosku, w kolekcji filmowej romana polańskiego. 30 ziko kosztuje

ocenił(a) film na 8
Leon_B_Fink

Kupiłem, ale po obejrzeniu filmu żałuję tych 3 dych. Film nie jest zły, ale 30 zł to przesada.

ocenił(a) film na 10
doliwaq

Jest w sklepach za około 10 - 12 zł. np Empik, mediamarkt. i oczywiście z lektorem.

ocenił(a) film na 8
lukasz78902

Taka cena jest w porządku. N o ale już za późno.

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Pewnie już widziałeś, ale jakby nie, to z gryzonia można ściągnąć

lukasz78902

dokładnie, mi się też podobał, arcydziełem to on nie był ale całkiem spoko i pośmiać się czasami można było no i golutka Sydne Rome xD

lukasz78902

Zachęciłeś mnie. Lubię filmy Polańskiego i komedie erotyczne, ale po przeczytaniu większości opinii mój entuzjazm opadł. Teraz powrócił.

ocenił(a) film na 8
lukasz78902

Mi też przypadł do gustu bardzo zabawny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones