PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529267}
6,0 4 815
ocen
6,0 10 1 4815
Columbus Circle
powrót do forum filmu Columbus Circle

Nie porywający i w wielu momentach przewidywalny ale fajnie nakręcony. Bardzo dobra muzyka i ciekawy scenariusz.

ocenił(a) film na 7
carmen8_fw

Jak dla mnie bardzo dobry, trzyma w napięciu, może jest trochę przewidywalny, ale to nic, muzyka oczywiście na plus. Jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 7
Etam

potwierdzam i polecam

ocenił(a) film na 8
Etam

Dobre kino i zawiłe akcje, na pewno nie wszystko do przewidzenia, jeżeli chodzi o postacie.

ocenił(a) film na 7
carmen8_fw

Fajne kino z niższej półki udającej wyższą. Przewidywalny, ale mimo to całkiem dobry. Polecam, jak jest się zmęczonym (o ile się nie zaśnie w niektórych momentach).

wayzee

A ja powiem tak że film by był spoko, gdyby nie kilka niezrozumiałych rzeczy.
No bo skąd mogła ta dziewczyna wiedzieć, dzwoniąc na policję czy do mediów, że tamta blondyna będzie miała ciemne włosy? Odpowiedź jest oczywsta, ponieważ widziała scenariusz.
A druga sprawa, to w ogóle śmieszny fakt niby przelania pieniędzy, no bo co miało do rzeczy internetowe wejście do systemu bankowego?
Ja tego nie rozkminiłem, a Wy?

pirco

przeciez to oczywiste bylo ze chciala sie upodobnic okradajaca do okradanej dziwne jest to ze ona zalozyla to konto jestem ciekawy jak, jak przez 11 lat nie wychodzila z chaty a odrazu po zniknieciu jakby zalozyla to by ja rozpoznali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones