Odtwórz Zwiastun nr 1 2:10

Zobacz Come To Daddy zwiastun

Film

2019 1 godz. 33 min.
5,5 1 193
oceny
5,5 10 1193
739
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"835582","linkUrl":"/film/Come+To+Daddy-2019-835582","alt":"Come To Daddy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/55/82/835582/7908747.2.jpg"}
Norval otrzymuje po trzydziestu latach list od ojca, który prosi o spotkanie. Gdy syn zjawia się na wezwanie, nie podejrzewa, że ma do czynienia z oszustwem.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Come To Daddy
Come To Daddy (2019) Zwiastun nr 1 2:10
Come To Daddy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2019 | Film Ojciec porzucił Norvala oraz jego matkę, gdy ten miał zaledwie pięć lat. Teraz do swojego syna śle listy z prośbą o szybkie spotkanie. Dorosły już chłopak postanawia przybyć do chatki znajdującej się gdzieś na odludziu, by spotkać się ze swoim rodzicem. Liczy na to, że na miejscu czekają na niego wyjaśnienia, przeprosiny i odrobina skruchy. Tymczasem w domku w lesie spotyka oschłego faceta, a wraz z nim chłodne przyjęcie, wyzwiska i kolejne upokorzenia. Gdy narastające napięcie wreszcie zostaje uwolnione w kulminacyjnej kłótni, starszy mężczyzna pada trupem. Przerażony Norval otrzymuje radę od pani koroner - może teraz na spokojnie porozmawiać z martwym ojcem, wyrzucić z siebie całą nienawiść i zamknąć ten rozdział swojego życia. Chłopak nie chce mieć z nim jednak do czynienia. Okazuje się, że ojciec ma inne stanowisko w tej sprawie - ściany zaczynają trzeszczeć, w rurach coś stuka, a po domu roznoszą się przytłumione głosy. Wszystko wskazuje na to, że ktoś jednak chce porozmawiać. Chłopak zaczyna odkrywać kolejne tajemnice dotyczące jego rodziny, które okazują się coraz bardziej zaskakujące, wstrząsające i... dziwne. Natomiast prawda o wydarzeniach mających miejsce w chatce jest po prostu zdrowo... pop!@#$%ona.

Ojciec porzucił Norvala oraz jego matkę, gdy ten miał zaledwie pięć lat. Teraz do swojego syna śle listy z prośbą o szybkie spotkanie. Dorosły już chłopak postanawia przybyć do chatki znajdującej się gdzieś na odludziu, by spotkać się ze swoim rodzicem. Liczy na to, że na miejscu czekają na niego wyjaśnienia, przeprosiny i odrobinaOjciec porzucił Norvala oraz jego matkę, gdy ten miał zaledwie pięć lat. Teraz do swojego syna śle listy z prośbą o szybkie spotkanie. Dorosły już chłopak postanawia przybyć do chatki znajdującej się gdzieś na odludziu, by spotkać się ze swoim rodzicem. Liczy na to, że na miejscu czekają na niego wyjaśnienia, przeprosiny i odrobina skruchy. Tymczasem w domku w lesie spotyka oschłego faceta, a wraz z nim chłodne przyjęcie, wyzwiska i kolejne upokorzenia. Gdy narastające napięcie wreszcie zostaje uwolnione w kulminacyjnej kłótni, starszy mężczyzna pada trupem. Przerażony Norval otrzymuje radę od pani koroner - może teraz na spokojnie porozmawiać z martwym ojcem, wyrzucić z siebie całą nienawiść i zamknąć ten rozdział swojego życia. Chłopak nie chce mieć z nim jednak do czynienia. Okazuje się, że ojciec ma inne stanowisko w tej sprawie - ściany zaczynają trzeszczeć, w rurach coś stuka, a po domu roznoszą się przytłumione głosy. Wszystko wskazuje na to, że ktoś jednak chce porozmawiać. Chłopak zaczyna odkrywać kolejne tajemnice dotyczące jego rodziny, które okazują się coraz bardziej zaskakujące, wstrząsające i... dziwne. Natomiast prawda o wydarzeniach mających miejsce w chatce jest po prostu zdrowo... pop!@#$%ona.

studio
Blinder Films / Firefly Films / Scythia Films
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Come To Daddy
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver i Tofino (Kanada).
Okres zdjęciowy trwał od 17 lipca do 12 sierpnia 2018 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Krytycy...

  zulu88

  ... od siedmiu boleści na Filmwebie już wydali wyrok, ale ... im w co bądź. Film jest świetny i wasze żałosne ględzenie tego nie zmieni.

 • Dziwaczny, aczkolwiek oryginalny misz-masz

  qzka

  Ciezko powiedziec coś o tym filmie poza tym, ze jest psychicznie dziwnie zaskakujaco inny. Zupelnie niewiadomo co sie wydarzy; pare spontanicznych momentów z "dupy" czynia ten film Ciekawostką. Mysle, ze warto obejrzec i samemu ocenić.

  2
  • Nie wiem

   Angua_84 ocenił(a) film na 6

   Nie mogę sie zdecydować - 6 czy 7. Ogólnie pierwsza myśl to "dziwny film". Nawet ciekawy na poczatku i zaskakujący, od pewnego momentu absurdalny i zabawny. Podobały mi się widoki - ten domek nad wodą przy lesie był uroczy. Wiele szczegółów w tym filmie mi się podoboało, ale jako całość wypadł na prawdę ... więcej

  • Zwiastun

   Falkor1

   https://www.youtube.com/watch? v=g_2Igx7WdqA&feature=emb_ title Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

   1
   • Opis bardzo profesjonalny :D

    Parnassus ocenił(a) film na 5

    " Natomiast prawda o wydarzeniach mających miejsce w chatce jest po prostu zdrowo... pop!@#$%ona."