PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4659}

Conan Niszczyciel

Conan the Destroyer
6,4 25 092
oceny
6,4 10 1 25092
6,0 8
ocen krytyków
Conan Niszczyciel
powrót do forum filmu Conan Niszczyciel

Najlepszy film z tego gatunku jaki widziałem. Ma swoje lata, a jednak...Szkoda, że już takich nie kręcą:(((

użytkownik usunięty
mikolajskip

Żeby napisać coś takiego musiałes nie widzieć pierwszej części :P

ocenił(a) film na 10

zeby to napisac musialem obejrzec 20 razy wiecej 2 druga czesc niz pierwsza hehe, a poza tym jeszcze ta muza, Basil rules!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
mikolajskip

Gdy byłem mały , uważałem cześć 2 za lepszą , .ale do części pierwszej trzeba jednak dorosnąć , gdy dorobilem sie wlasnej wersji DivX obu , dopiero podjąłem decyzję ...#1 =) pierwsza #2 =) druga , co nie oznacza wcale ze druga jest słaba , ..a co do muzy , do Basil Pouledouris wogóle jest ekstra , do obu conanów powstała muza , której do tej pory tylko mu zazdrościć.

ocenił(a) film na 6
mikolajskip

Obie części są bardzo dobre, jednak pierwsza o wiele lepsza - zwłaszcza, że druga jest napakowana masą efektów, które do końca nie są dopracowane (np. potwór na końcu), przez co sprawia to takie nijakie wrażnie. Ale film ogólnie spox, lubię takie fantasy i SF lat 70 i 80. Zna ktoś podobne filmy?
Pozdro

ocenił(a) film na 10
Bruce_Lee

Fajni byli też "Barbarzyńcy" z '87 w których grali Peter i David Paul. Podobny klimacik ale jednak trochę słabsi.

ocenił(a) film na 1
mikolajskip

Conan Niszczyciel to tylko nędzne popłuczyny po czesci pierwszej. Nie rozumiem tylko dlaczego wlasnie ta czesc jest tak namiętnie... katowana w publicznej Tv....

ocenił(a) film na 6
mikolajskip

Barbarzyńców mam, nie wiesz skąd napisy zdobyć do tego? Choćby po angielsku...

ocenił(a) film na 10
Bruce_Lee

Niestety też nie mogę znależć napisów. Sam zrobiłem do jakichś 20 minut filmu i dalej mi się nie chciało. Kto ma ochotę dokonczyc mogę podesłać :)

ocenił(a) film na 6
mikolajskip

Hehe chodzi o to, że mam wersję... po włosku :(((
Gdyby chociaż była w angielskim, to by było w sumie OK. A tak... :(
Pozdro

ocenił(a) film na 10
Bruce_Lee

Ja mam wersję po angielsku, sciagnalem emulem, a napisy juz koncze, jeszcze jakies dziesiec minut mi zostalo, jak kto chce to dawac maile;)

ocenił(a) film na 6
mikolajskip

donkey_90@o2.pl
Byłbym naprawdę wdzięczny. Strasznie chciałbym ten film zobaczyć, a ta moja wersja... :(

Jak skończysz, możesz też umieścić na www.napisy.org wtedy uszczęśliwisz wieeelu koneserów :)
Z góry dzięx!
Trzymaj się!

mikolajskip

Ja równierz chciałbym prosić cię, o napisy jeśli można! Na mail mark435@wp.pl Bardzo mi zależy na polskim tłumaczeniu, nie mam tego filmu nawet na VHS, a tak w divx + napiski polskie, było by extra.

Z góry wielkie dzięki!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones