PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4659}

Conan Niszczyciel

Conan the Destroyer
6,4 25 085
ocen
6,4 10 1 25085
6,0 8
ocen krytyków
Conan Niszczyciel
powrót do forum filmu Conan Niszczyciel

jak bzdurne są opisy tego filmu ?
to nie trzyma nawet poziomu tele-tygodnia czy innych tele-mele-dudków
po holere ktoś pisze takie rzeczy?
fana tylko zirytują, 'laika' zdezinformują....eh

a poza tym - Arni rulez ;)
jest cool trendy i, tego, jazzy

ocenił(a) film na 8
Niuthon

Hmm.............interesuje mnie twój pogląd na temat owych wypowiedzi na temat tego filmu , ..........to tele-tygodnia i innych takich pierdół bym tego nie porównywał , .........ale sam napisałem spory kawałek o filmie , i interesuje mnie to na jakiej podstawie (i kogo konkretnie ) oceniłeś owe wypowiedzi ............
pozdro
PS........racja .........Arnie RULEZZ :p

użytkownik usunięty
dragodmw

No cóż. Przed chwilą skończyłem oglądać Conana Niszczyciela, akurat w TVP1 leciał i przedmówca ma racje, nie wszystko w opisach filmu się zgadza. Po pierwsze to Conan wraz z księżniczką wyruszają by zdobyć "klucz-kryształ", który się znajduje u czarnoksiężnika przy pomocy którego chcą zdobyć magiczny róg, mający ożywić jakiegoś bożka. W międzyczasie księżniczka faktycznie zostaje porwana, ale dopiero pod zamkiem czarnoksiężnika, poza tym Conan szybko ją uwalnia. Poza tym istotnejszy jest spisek jaki królowa uknuła przeciwko Conanowi, by nie spełnić złożonej obietnicy.... No ale żeby się tego wszystkiego dowiedzieć to trzeba ten film obejrzeć, a nie tylko z jakiejś gazetki recenzję przepisać...

ocenił(a) film na 8
Niuthon

Cóż ........za niedomówienia , i drobną pomyłke przepraszam .............racja w 100 % .......recenzje filmu na stronach i w gazetach to totalna porazka (chyba tylko skrót na orginalnej okładce filmu trzymal sie kupy) ...........jeszcze raz przepraszam za pomyłke ........
pozdro dla fanów Conana z Cimmerii .............HO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones