PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4659}

Conan Niszczyciel

Conan the Destroyer
6,4 25 085
ocen
6,4 10 1 25085
6,0 8
ocen krytyków
Conan Niszczyciel
powrót do forum filmu Conan Niszczyciel

o lol... :)

ocenił(a) film na 2

przepraszam bardzo, jesli obrażę jakichś fanów Szanownego Conana, ale ten film to jeden wielki LOL... :) Leciał wczoraj w tv i powiem szczerze, że lałysmy się z siostra przez wiekszośc czsu. Już nie wspomnę o Arnim, który ma przezabawny wyraz twarzy... :P

ocenił(a) film na 8
Mirel

Na wypowiedz mojego przedmówcy nie zareaguję , bo mówi sama za siebie , ......natomiast na twój pogląd na temat Conana Niszczyciela , który wciąz wyświetlany jest w TV po niemal 20 latach , to weź pod uwage fakt , że w czasie gdy on był nakręcony nie bardzo jeszcze mogłaś mieć pojęcie co to jest , kto to jest Conan , i skąd sie wziął ......
Poza tym .......spójrz z perspektywy takiej , ......po upadku komunizmu w polsce , wreszcie można było ten film obejrzeć .........zastanow sie .......czy film mógl podobać sie 6-latkowi ? :) ........wiec chyba nie jest to taki wielki LOL jak ci sie wydaje ......:p .......notabene....prawdopodob nie nawet nie widzialyście Conana Barbarzyńcy .......
pozdro ..........za normalną twoją wypowiedź .........a nie tego łoma powyżej :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kain1906

"Lol" to nie jest jej drugie imię :/, a JA jestem jej siostrą i -to prawda-smiałam sie cały czas.Dziwi mnie tez, że napisałeś/aś "(...)może zmądrzałaś, zdałaś do gimnazjum czy coś takiego, choć szczerze w to wątpie.", bo ona zdała do gimnazjum, teraz jest w liceum (a propo najlepszego w naszym mieście)i jest laureatem olimpiady z j.polskiego :]...więc...:/mozliwe że dla Ciebie ten film wcale nie był śmieszny...każdy jest inny...., aleja gustuje w innym kinie..najwyraźniej ^^
pozdr

ocenił(a) film na 2
kain1906

ekm... tak więc widzę, że w dzisiejszym świecie swojego zdania wyrazić nie wolno... Cóż, rozumiem, ze ten film ma swoich fanów i być może jest przez kogoś ceniony jednak to nie zmienia faktu, że do mnie jakoś nie 'przemawia'... ;) Ja po prostu napisałam co myślę i chyba nikogo nie obraziłam, po prostu gusta są rózne i tyle ;)
pozdr ;)
(ironia mode="on")
acha, i tak, zdałam do gimnazjum... ale parę lat temu ;P mój wiek naprawdę nie ma tu znaczenia, bo w takim razie dlazcego mojego dziadka też smieszył? i mojego tatę? ach tak, wiem... jestesmy rodzina ignorantów... przepraszam -_-U ;)
(ironia mode="off")

użytkownik usunięty
Mirel

No ludzie bez przesady. Nie ma nic smiesznego?
Ten film to prawie komedia jeśli go porównac z Conanem Barbarzyńcą. W zasadzi elepiej się za porównania nie brać bo trzeb aby mu było wystawić ocenę w granicach 3/4 na 10. Inna sprawa gdyby ktoś tak jak autorka tematu pisał o pierwszym filmie z Conanem ale tutaj (i w przypadku Czerwonej Sonyi) jest to jak najbardziej usprawiedliwione i nie ma się o co rzucać. Conan Niszczyciel to film typu "family friendly" w sam raz do oglądania z dzieciakami przy niedzielnym obiadku, czego o pierwszym Conanie raczej nei dało się powiedzieć (seks i więcej krwi i ogólnej brutalności).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones