PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 661
ocen
8,0 10 1 144661
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

Początkowo dałam trochę mniejszą ocenę, bo nie do końca kupuję to, "co się okazało" na końcu, ale z drugiej strony pomyślałam, że mało który film mnie tak ostatnio potrafił zaskoczyć zwrotem akcji - i to nie jeden raz! Poza tym film ma fajny klimat - taki mroczny, "przydymiony" , trochę skandynawski (mój ulubiony <3).

kingucha89

Skandynawia w Hiszpanii... (?)

ocenił(a) film na 8
Matheleine

Nie wiem czy dobrze rozumiem komentarz, ale na wszelki wypadek spieszę z wyjaśnieniem: "trochę skandynawski klimat" -
to było porównanie, a nie stwierdzenie faktu geograficznego;) Uwielbiam kryminały i thrillery skandynawskie (zarówno książki jak i kino właśnie) - stąd ucieszyłam się, że w tym filmie poczułam trochę podobne klimaty i się podzieliłam tym spostrzeżeniem.

ocenił(a) film na 7
kingucha89

Po prostu surowe klimaty :)

ocenił(a) film na 8
aronn

Dokładnie:) a idąc za ciosem obejrzałam "Niewidzialnego strażnika" - też Netflix, też hiszpański thriller, też dobry!

ocenił(a) film na 7
kingucha89

O czym to bo nie ma opisu?

ocenił(a) film na 8
aronn

Via Netflix (mniej więcej) : "wyszkolona przez FBI policjantka wraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii, żeby wytropić mordercę nastolatek, ale będzie musiała się tam też zmierzyć z demonami przeszłości"

ocenił(a) film na 7
kingucha89

No obejrzę.A ten Ogary miłosci dobry,bo czeka w kolejce u mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones