PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 661
ocen
8,0 10 1 144661
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

Baaardzo się starałam obejrzeć film do końca i ledwo się udało. I nie chodzi tutaj o nic innego jak o to, że od pierwszej chwili wiedziałam, że matka chłopaka podaje się za Virginię. Oglądałam dalej z zamiłowania do hiszpańskiego kina które ma to do siebie, że zawsze jest jakieś wow na końcu. A tu nic. Okazało się, że to był największy element zaskoczenia! Dlatego ledwo przebrnęłam przez obraz, bo całe przesłuchanie ( nachalne prośby prawniczki o przyznanie się do winy i wskazanie miejsca ukrycia zwłok, pokazywanie zdjęcia, na którym wyraźnie widać matkę chłopaka, itd., itp. ) sprawiło, że widziałam wyłącznie jak matka chce wkopać gościa. Nie rozumiem (podkreślam JA nie rozumiem), jak można było nie rozpoznać twarzy matki, która bez przerwy była pokazywana w rekonstrukcji zdarzeń. Chyba widziałam już zbyt wiele thrillerów.

peniaaa

Moje wrazenia sa dokładnie takie same, niestety.

sever

Dzięki. A już myślałam, że coś ze mną nie tak. :)

ocenił(a) film na 8
peniaaa

Powiem Ci, że ja tego nie zauważyłem za to wyczaiłem kilka rzeczy, które chyba było ciężej się domyślić. Jak np. ze zdjęciem jeziora - pomyślałem: chłopie, jedź na miejsce gdzie utopiłeś auto z chłopakiem i zobacz czy to to samo miejsce co ze zdjęcia, bo pewnie ten anonim blefuje. No i miałem rację! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones