Film ma niesamowity klimat, jest bardzo "odjechany", porusza często niełatwe tematy w zupełnie nieoczekiwany sposób. Dla mnie jest taki trochę magiczny, zdecydowanie inny niż wszystkie i może dlatego tak wielu osobom się nie spodobał - tu nie ma gotowych odpowiedzi... właściwie tu w ogóle nie ma odpowiedzi - ten film...
więcejOdile mieszka w Paryżu. Po śmieci ciotki wraca do Bretanii, region Cornouaille, gdzie spędzała
wakacje w dzieciństwie. Czeka na nią tam spadek w postaci domu nad morzem, którego nie
odwiedzała od kiedy zmarł w nim jej ojciec (miała wtedy 12 lat). Odile zamierza sprzedać dom,
jednak spotyka swojego kolegę z...