PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4701}

Cotton Club

The Cotton Club
7,0 6 724
oceny
7,0 10 1 6724
6,2 9
ocen krytyków
Cotton Club
powrót do forum filmu Cotton Club

8\10 bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Ogląda się go niezwykle przyjemnie. Świetne połączenie filmu gangsterskiego z jazzowym światem muzyki na najwyższym poziomie. Świetna gra aktorska, bardzo dobry scenariusz i reżyseria. Słowem "Cotton Club" ma to coś. 8\10

ocenił(a) film na 8
Mad_X

Zgadzam się. Świetne połączenie filmu z muzyką.

k_pax_2

do tego jeszcze fantastyczne makijaże, stroje i scenografia no i oczywiście
świetne stepowanie:)

ocenił(a) film na 10
sanny

No i do tego "reżyseria Francis Ford Coppola, scenariusz Mario Puzo"
Daję 10

ocenił(a) film na 7
FritzTheCat

Film dobry i do tego piękna Diane Lane. Aktorka piękna i zdolna.

Arczet

Hej nie znacie może innych filmów tego typu? Bardzo mi sie spodobał i chciałbym zobaczyć podobne.

ocenił(a) film na 7
szybki1

Jak dla mnie podobnym filmem jest "New York, New York". Też musical, dzieje się w podobnych czasach i do tego dobre aktorstwo, m. in. Roberta de Niro i Lizy Minnelli. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Mad_X

zgadzam się, super film, oglądałam go z ''przymusu'' na zajęciach z filmu amerykańskiego ale powiem szczerze,że się wciągnęłam, moje nastawienie było negatywne ale po obejrzeniu filmu jestem zachwycona.:) Polecam, bardzo fajna odmiana dla osób, które mają w zwyczaju oglądać same współczesne produkcje.

ocenił(a) film na 8
Mad_X

Tak, bardzo przyjemny film. Przenosi do magicznego klimatu ówczesnych lat. Doskonale zadbano o warstwę muzyczną. Stepowanie, wykonania utworów i ten wspaniale brzmiący jazz, którego jest tak dużo w tym filmie. Super połączenie romansu, gangsterki i musicalu. Podobały mi się niezłe role Richarda Gere'a, Diane Lane, Nicolasa Cage'a. Ci dwaj, bo Gere'u nie wspominam, mieli kluczowe role za wczesnego młodu w tym filmie. Tak samo Laurence Fishburne ze swoim monologiem, z którego wypływały wszystkie fackery albo jak wszedł do klubu i mówił, że wreszcie zaczęli puszczać czarnych. O Bobie Hoskinsie, Jamesie Russo, Jamesie Remar czy Tom Waits ze swoim zniżonym, mocnym głosem. Po prostu obsada trafiona w dziesiątkę.

Mad_X

Film świetny. Po prostu nie nadaje się dla ludzi, którym słoń nadepnął na ucho. Czyt. nie mających słuchu lub wyrobienia muzycznego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones