Cowspiracy: The Sustainability Secret

1 godz. 30 min.
7,8 6 228
ocen
7,8 10 6228
3 652
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}

{"type":"film","id":725681,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Cowspiracy%3A+The+Sustainability+Secret-2014-725681/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska
 • celloz1 ocenił(a) ten film na: 10

  Czytam niektóre komentarze u góry i krew się we mnie gotuje. CZYTELNIKU! Zadecyduj sam - obejrzyj ten film. Jest to najważniejszy dokument jaki zobaczysz, aby zrozumieć obecnie otaczający Cię Świat i jego problemy (informacje pomogą Ci podjąć decyzje o ewentualnej zmianie. Pamiętaj aby uświadomić ludzi wokoło siebie, przekazać to czego się dowiedziałeś)
  Z niektórych komentarzy wygląda na to, że Cowspiracy nie jest intelektualnie osiągalny dla wszystkich - skoro można wyciągnąć >>takie<< wnioski jak osoby poniżej?! Czysta ignorancja i pustosłowie.

 • celloz1 ty zapewne nalezysz do tych wybrańców ,którzy są w stanie zrozumiec ten nieskomlikowany dokument, brawo ty

 • celloz1 ocenił(a) ten film na: 10

  Mr_Macphisto sssssssssss zasyczał no. 1 hejter internetowy

 • Dziuchni91 ocenił(a) ten film na: 9

  celloz1 Totalnie się z Tobą zgadzam! Niesamowity dokument, przeraża natomiast hipokryzja tzw. "organizacji ekologicznych". Widać że za kasę każdy się potrafi sprzedać, niemniej film otwiera oczy na mega ważny temat. Każdy powinien obejrzeć lecz pewnie jednostki które wykazują się ignorancją uznają go za "wegańską propagandę". Wówczas trzeba ich po prostu przemilczeć.

 • celloz1 ocenił(a) ten film na: 10

  Dziuchni91 podpisuję się pod @Dziuchni91

 • celloz1 Żaden nawiedzony weganin nie zmusi mnie do diety wegańskiej. Będę jadł mięso. Dlaczego nie walczycie z innymi ZBĘDNYMI gałęziami przemysłu? Biżuteria? Totalnie zbędne. Kosmetyki? W 95% zbędne. Odzież i obuwie? W 90% zbędne, nie potrzeba mieć 20 par butów i setki ciuchów, jak to niektóre osoby robią. Na pewno znalazłoby się dużo innych zbędnych rzeczy, które raz że marnują surowce naturalne, a dwa zatruwają środowisko. Tylko dlaczego weganie troszczący się o los planety z tym nie walczą? Bo sami z tego korzystają.