PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642}
6,1 10 374
oceny
6,1 10 1 10374
6,9 19
ocen krytyków
Crash: Niebezpieczne pożądanie
powrót do forum filmu Crash: Niebezpieczne pożądanie

Film jest zimny i bezduszny. Ogólnie ujmując DNO! Erotyka jest tu zupełnie zdegenerowana, ciężko o równie przytłaczający klimat i chorą fabułę. Aż dziwne, że Holly Hunter zagrała w czymś tak BEZNADZIEJNYM!!!

ocenił(a) film na 8
luki_r

I oto chodzi Wiaderny:)Ten film ma być taki a nie inny...

Duke

Dokładnie się zgadzam. Dla mnie ten film to 10/10. Ciężko go znaleźć np.
w wypożyczalni. Nie każdemu musi się podobać, ale niech go nie krytykują
Ci, którzy po prostu nie lubią takiego kontrowersyjnego kina.

filozof71

10 to lekka przesada, ale dałem 8/10. Film bardzo dobry, inteligentny. A to, że kontrowersyjny... No cóż: trudno opowiedzieć film o seksie i pożądaniu niekontrowersyjnie. :P

Davus

O "zwykłym" seksie i pożądaniu jak najbardziej można niekontrowersyjnie...

W mojej ocenie film był dobry (czyli 7/10), ale oglądało się go bardzo ciężko - jego estetyka była nieprzyjemna (wiem, że to celowe), sceny erotyczne wręcz odrzucały. Zatem choć obiektywnie filmowi nie mam nic do zarzucenia, nie mogę powiedzieć, że mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
luki_r

Dobry człowieku, mnie film rozłożył na łopatki, nigdy nie myślałem że szeptanie może być takie zmysłowe, poza tym choć raz aktorzy grają nie charakterystycznie.

ocenił(a) film na 8
NinaKulagina

Zgadzam sie z tym komentarzem o zmysłowym szeptaniu,a forumowiczka co jest zgorszona,ze
Holly Hunter w tym gra to niech sobie jakiś bajkowy romans w słonecznej scenerii obejrzy a nie takie filmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones